elektroinstalator.com.pl

Energetab 2015 – największe w Polsce targi w branży energetycznej

Targi EnergetabNa tegoroczne Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2015 wpłynęły zgłoszenia od ponad 700 wystawców z 17 krajów Europy i Azji, którzy pragną zademonstrować swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

Wśród wystawców można spotkać zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje, dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

– „Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowolą szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi".

Ekspozycja targowa obejmuje następujące obszary tematyczne: przesył, dystrybucję i rozdział energii elektrycznej i cieplnej, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej oraz elektrotechnikę i elektronikę przemysłową.

Targi ENERGETAB to największe w kraju targi nowoczesnych urządzeń i technologii dla energetyki, a zatem doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. Bielskie targi znane są z dużej frekwencji kompetentnych zwiedzających – w ubiegłym roku ich liczba znacznie przekroczyła 20 tysięcy osób.

Strategicznym Partnerem targów ENERGETAB 2015 jest TAURON Polska Energia SA.
Targi to wyjątkowa okazja jednoczesnego spotkania zarówno klientów, jak i konkurentów.
Program targów w tym organizowanych konferencji i seminariów oraz inne przydatne informacje są na bieżąco aktualizowane na stronie www.energetab.pl.

Na tegoroczne targi ENERGETAB 2015 zapraszamy do ZIAD Bielsko-Biała S.A (Al. Armii Krajowej 220) w dniach od 15 do 16 września w godz. od 9:00 do 17:00, a 17 września w godz. od 9:00 do 15:00 – wstęp wolny.

(ZIAD)


AcyMailing Module