Od redakcji 9/2021

Szanowni Państwo,

9Unia Europejska planuje, aby do 2050 r. cała wspólnota stała się neutralna dla klimatu. Eksperci szacują, że transformacja energetyczna Polski wymaga inwestycji na kwotę ponad 1,5 bln zł. Zmiany związane z Zielonym Ładem dotkną niemal każdą dziedzinę gospodarki i będą wiązać się nie tylko z transformacją energetyczną, lecz także daleko idącą elektryfikacją i cyfryzacją przemysłu. W unijnym planie działania do 2050 r. przewidziano, że wskaźnik elektryfikacji w ramach wspólnoty europejskiej powinien się co najmniej podwoić. Inteligentna elektryfikacja może prowadzić do wielomiliardowych korzyści i wygenerowania nawet 2 mln nowych miejsc pracy w Europie.

Więcej…

Bohaterowie WIHA gotowi do dalszych działań!

FB-Witaj-w-lesie OkadkaDni stają się coraz cieplejsze, przyroda powoli budzi się do życia, a ekipa z dobrze znanej serii edukacyjnej od WIHA jest już w pełni gotowa, by przywitać nadejście wiosny. Jakie zadania, łamigłówki i historie przygotowała dla najmłodszych majsterkowiczów?

Wiosną budzi się kreatywność!

FB Witaj-w-lesie mockup„Wiosna, wiosna” to trzecia odsłona wydawnictwa WIHA, która zabiera dzieci do świata kreatywnej zabawy, rozwijającego DIY oraz samodzielnego rozwiązywania problemów. Każdy zeszyt to pakiet zadań, zagadek i pouczających historii, uwrażliwiających odbiorców na poszanowanie natury, proekologiczne zachowania, a także mobilizujący najmłodszych do majsterkowania i efektywnego spędzania wolnego czasu.

Tym razem dobrze znani i niezwykle lubiani niedźwiedź Wojtek, jeż Ignacy, wiewiórka Hania i sowa Anna przygotowują się do nadejścia wiosny i bez wątpienia będą potrzebować wparcia małych, ciekawych świata, odkrywców.

„Już za chwilę zaprosimy czytelników do lasu, który powoli budzi się z zimowego snu. Opowiemy o recyklingu, wiosennych porządkach, a na deser upieczemy szwarcwaldzki tort. Cieszymy się, że każda odsłona naszego zeszytu cieszy się tak ciepłym przyjęciem rodziców i ich podopiecznych” – mówi Maja Sikorska z Wiha.

Wiosenny zeszyt dostępny do pobrania i samodzielnego wydruku tutaj

Źródło: WIHA POLSKA

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem