Centrum łukasiewicz i politechnika świętokrzyska łączą siły na rzecz innowacji w bezpieczeństwie

W Kielcach podpisano list intencyjny między Centrum Łukasiewicz a Politechniką Świętokrzyską, który rozpoczyna strategiczną współpracę naukowo-badawczą. Partnerstwo ma na celu integrację potencjału obu instytucji i realizację wspólnych projektów o wysokim potencjale wdrożeniowym.

Organizacje branżowe