Od redakcji 1/2018

Szanowni Państwo,Okladka

pierwszy w tym roku zeszyt Elektroinstalatora zdominowała tematyka oświetleniowa i grzewcza. Nie bez powodu, wszakże sezon zimowy ruszył całą parą. Weszliśmy w okres powszechnego niedoboru światła, niskich temperatur oraz zwiększonego zapotrzebowania na energię. Według Głównego Urzędu Statystycznego Polacy 3/4 swoich wydatków na energię przeznaczają na ogrzewanie, resztę na prąd i podgrzanie wody.

Więcej…

Kompletne systemy fotowoltaiczne w ofercie firmy NOARK Electric.

Firma NOARK Electric wprowadziła do sprzedaży kompletne systemy fotowoltaiczne przygotowane do pracy w połączeniu z siecią elektryczną (tzw. on-grid).

20130322noark160System wyposażony jest w:

  • odpowiednio dobraną liczbę paneli polikrystalicznych;
  • zabezpieczenia nadprądowe dla prądu stałego niespolaryzowane, ograniczniki przepięć, obudowę IP65;
  • inwerter.

Wszystkie komponenty zostały dobrane w optymalny sposób, by zapewnić maksymalną wydajność aplikacji oraz najwyższe bezpieczeństwo dla obsługi. Dostępne moce to 1,5; 2; 2,8; 4; 4 (IP65); 4,6 (IP65) i 10 kW (IP65). Standardowo dla małych mocy inwertery wykonane są w obudowach IP43, większe w obudowach IP65. Jednostka 10 kW wyposażona jest w wyjście trójfazowe po stronie napięcia przemiennego, pozostałe mają wyjście jednofazowe. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.noark-electric.pl.

(NOARK Electric)

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem