elektroinstalator.com.pl

Znaleziono 2 pozycji/ę"wireless"

Wyników 1 - 2 z 2

System Bosch Wireless Charging

Kategoria: Narzędzia i elektronarzędzia
Utworzone: wtorek, 28, kwiecień 2015 12:41

Montaż szafy przy użyciu narzędzi Bosch fot. BoschBosch wprowadza system Bosch Wireless Charging, który pozwala na indukcyjne ładowanie akumulatorów do elektronarzędzi. Dzięki niemu narzędzia są zawsze gotowe do użycia, co zapewnia komfort i wyższą wydajność pracy. To innowacyjne rozwiązanie pomaga zmniejszać koszty – drugi akumulator w większości zastosowań nie jest już potrzebny. System Wireless Charging jest w pełni kompatybilny z systemem elektronarzędzi profesjonalnych Bosch zasilanych akumulatorami litowo-jonowymi 18 V.

Bosch jest pierwszym na świecie producentem oferującym możliwość ładowania bezprzewodowego w swoich elektronarzędziach akumulatorowych.

„Jesteśmy przekonani, że to nowatorskie rozwiązanie okaże się dla rynku narzędzi akumulatorowych podobnym przełomem, jak kiedyś wykorzystanie ogniw litowo-jonowych, co zresztą też było innowacją dokonaną przez firmę Bosch" – mówi Marcin Gildner, regional senior brand manager linii Bosch Niebieski.

W skład systemu Bosch Wireless Charging wchodzi ładowarka akumulatorowa GAL 1830 W Professional i akumulator litowo-jonowy GBA 18 V 2,0 Ah MW-B Professional. System będzie rozbudowywany o kolejne komponenty.

Bezprzewodowy System Radioline z certyfikatem Ex

Kategoria: Produkty
Utworzone: wtorek, 28, kwiecień 2015 08:24

Bezprzewodowy system Radioline firmy PHOENIX CONTACT otrzymał w 2013 roku certyfikat zgodności z międzynarodowymi normami ATEX i IECEx. Oznacza to, że może być stosowany w każdym obszarze strefy 2, podlegającej zagrożeniu wybuchem gazu.

System Radioline z certyfikatem Ex

Ten system komunikacji bezprzewodowej jest szczególnie dobrze przystosowany do pracy w rozległych obszarach i sieciach. Jest często stosowany w rafineriach (np. zbiorniki paliwa), elektrowniach, oczyszczalniach ścieków, obiektach portowych i innych obszarach podlegających zagrożeniu wybuchem.


AcyMailing Module