elektroinstalator.com.pl

Znaleziono 3 pozycji/ę"technologia LED"

Wyników 1 - 3 z 3

CORONA LITE LED

Kategoria: Produkty
Utworzone: środa, 27, kwiecień 2016 11:57

20160427coronaliteledLena Lighting S.A. od 27 lat buduje własne know how , w oparciu o 100% polski kapitał projektuje, konstruuje i produkuje rozwiązania w zakresie profesjonalnych opraw oświetleniowych. Wszystko to z wykorzystaniem najnowszych, światowych rozwiązań technologii LED oraz rozwiązań technicznych z zakresu sterowania oświetleniem.

Podążając za rosnącymi oczekiwaniami klientów i rynku, w ostatnim miesiącu Lena Lighting rozbudowała ofertę oświetlenia ulicznego i drogowego. Dzięki połączeniu praktyki i nowoczesności powstała zupełnie nowa oprawa drogowa CORONA LITE LED. Odznacza się ona wysoką skutecznością świetlną (max. 8250 lm) oraz - co należy podkreślić - niezwykle wysoką klasą energetyczną A++.

ES-SYSTEM STAWIA NA TECHNOLOGIĘ LED. PERSPEKTYWY W KRAJU I ZA GRANICĄ

Kategoria: Branża
Utworzone: środa, 20, kwiecień 2016 06:14

20160420esystemlogoSpółka zamierza kontynuować rozwój w kraju i na wybranych rynkach zagranicznych w oparciu o rozwiązania w technologii LED. To perspektywiczny segment: w 2015 roku wzrósł o 87 proc., rok wcześniej – o 95 proc.

PERSPEKTYWY NA 2016 ROK
Obecnie niemal wszystkie projekty ES-SYSTEM są realizowane w oparciu o rozwiązania LED. ES-SYSTEM rozpoczął wprowadzanie tej technologii przed dekadą jako jedna z pierwszych firm w Polsce. Dzięki temu jest liderem w segmencie. Laboratorium badawcze Grupy uzyskało status laboratorium nadzorowanego SMT, z uprawnieniem do wykonywania badań w procesie ENEC.

Polska mogłaby zaoszczędzić 12,8 mld zł dzięki upowszechnieniu oświetlenia LED

Kategoria: Artykuły
Utworzone: poniedziałek, 06, październik 2014 07:55

Joost Leeflang, dyrektor generalny na Europę Środkowo-Wschodnią PhilipsPolska energetyka potrzebuje ogromnych inwestycji, które zapewnią konkurencyjne ceny energii i bezpieczeństwo energetyczne oraz zmniejszą emisję gazów cieplarnianych. Jednocześnie eksperci podkreślają, że trzeba dążyć do ograniczania zużycia energii. Najprostsze rozwiązania to stosowanie energooszczędnych technologii, jak oświetlenie LED czy domowe instalacje OZE, które stają się coraz tańsze. Dzięki wymianie oświetlenia na bardziej nowoczesne Polska mogłaby zaoszczędzić ok. 12,8 mld zł.

„Jest wiele sposobów na obniżenie zapotrzebowania na energię. Możemy rzadziej jeździć samochodem czy rzadziej latać, ale najważniejsza sprawa to przyjrzeć się sposobom, w jaki zużywamy energię. 19% energii, którą dziś zużywamy na świecie, pochłaniane jest przez oświetlenie. W mieście oświetlenie konsumuje nawet 50% energii. Jeśli uda nam się obniżyć te wskaźniki, zredukujemy znacząco zużycie energii w ogóle" – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Joost Leeflang, dyrektor generalny PHILIPS na Europę Środkowo-Wschodnią.


AcyMailing Module