elektroinstalator.com.pl

Znaleziono 5 pozycji/ę"narzędzia"

Wyników 1 - 5 z 5

WIHA prezentuje LiftUp electric – uchwyt na bity slimBit

Kategoria: Produkty
Utworzone: wtorek, 25, sierpień 2015 10:39

Wszędzie tam, gdzie praca wymaga precyzji, dbałości o bezpieczeństwo, a przede wszystkim mobilności specjalisty, nieodzowne stają się innowacyjne rozwiązania ułatwiające działanie nawet w najtrudniejszych warunkach. WIHA wprowadziła na rynek uchwyt LiftUp electric, który zapewnia kompaktowe przechowywanie sześciu bitów typu slimBits w specjalnym magazynku umiejscowionym w rękojeści wkrętaka VDE. Od teraz wszystkie niezbędne bity możemy mieć w jednym, łatwo dostępnym i całkowicie bezpiecznym narzędziu.

Trzonek LiftUp electric wraz z bitami slimBit

Zmniejszyć do minimum, korzystać do maksimum
Uchwyt do bitów slimBit z magazynkiem powstał z myślą o fachowcach, którzy cenią sobie najwyższy stopień mobilności podczas wykonywania prac z elementami pod napięciem. Zamknięcie sześciu bitów w rękojeści narzędzia zastępuje 6 wkrętaków, co gwarantuje łatwy i szybki dostęp, redukcję ciężaru oraz zajmowanego przez nie miejsca w podręcznym niezbędniku.

Nowa generacja akumulatorowych młotów udarowo-obrotowych Bosch 36 V

Kategoria: Produkty
Utworzone: poniedziałek, 27, lipiec 2015 10:30

Nowe młoty udarowo-obrotowe klasy 36 V firmy BoschNowe młoty udarowo-obrotowe klasy 36 V wyróżniają się dużą mocą, długim czasem pracy i wyjątkową żywotnością. Innowacyjny system Bosch Electronic Precision Control zapewnia wysoki komfort i zwiększoną kontrolę pracy, a system Vibration Control redukuje poziom drgań o 25% w porównaniu do poprzednich modeli.

GBH 36 V-LI Plus Professional z uchwytem stałym i GBH 36 VF-LI Plus Professional z wymiennym uchwytem wiertarskim to nowa generacja akumulatorowych młotów udarowo-obrotowych. W porównaniu do wcześniejszych modeli, nowe młoty odznaczają się wyższą mocą i dłuższym czasem pracy akumulatora. Wyposażone są także w dodatkowe funkcje gwarantujące komfort pracy, m.in. funkcję tłumienia drgań. Ustanawiają tym samym nowy standard w klasie napięcia 36 V. Jak pokazały testy przeprowadzone przez niemiecką firmę SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH, obydwa akumulatorowe młoty udarowo-obrotowe osiągają nie tylko wyraźnie lepsze wyniki pod względem tempa pracy, ale są także szybsze od porównywalnych narzędzi sieciowych klasy 3 kg. Przy wierceniach porównawczych wykonanych koronką wiertniczą 68 mm w betonie młot GBH 36 VF-LI Plus Professional osiągnął o około 35% szybsze tempo wiercenia (z wyłączoną funkcją udaru) od sieciowego odpowiednika.

Narzędzia FACOM do pracy na wysokości

Kategoria: Produkty
Utworzone: wtorek, 14, lipiec 2015 12:22

Narzędzia do pracy na wysokościFACOM wprowadza na rynek gamę 190 narzędzi i 9 akcesoriów przeznaczonych do prac na wysokości. Narzędzia SLS w każdych warunkach zachowują wygodę i parametry narzędzi standardowych, zaś system zaczepów FACOM zachowuje wysoką odporność na uderzenia, naprężenia i wysokie temperatury.

Każdy upadek narzędzia z wysokości jest niebezpieczny. Zarówno dla ludzi – użytkowników i zespołu pracującego w pobliżu, jak również instalacji – spadające narzędzie może uszkodzić część, np. skrzydło samolotu lub całkowicie unieruchomić linię produkcyjną. Narzędzia z gamy FACOM SLS pozwalają zabezpieczyć przestrzeń pracy zawodowej i zminimalizować ryzyko związane z upadkami, w tym uniknąć kosztów naprawy szkód. Zapewniają ciągłą pracę i brak przestojów. Przeznaczone są dla profesjonalistów, którzy regularnie montują, naprawiają i konserwują sprzęt, zarówno kilka, jak i kilkadziesiąt metrów nad poziomem gruntu.

System Bosch Wireless Charging

Kategoria: Narzędzia i elektronarzędzia
Utworzone: wtorek, 28, kwiecień 2015 12:41

Montaż szafy przy użyciu narzędzi Bosch fot. BoschBosch wprowadza system Bosch Wireless Charging, który pozwala na indukcyjne ładowanie akumulatorów do elektronarzędzi. Dzięki niemu narzędzia są zawsze gotowe do użycia, co zapewnia komfort i wyższą wydajność pracy. To innowacyjne rozwiązanie pomaga zmniejszać koszty – drugi akumulator w większości zastosowań nie jest już potrzebny. System Wireless Charging jest w pełni kompatybilny z systemem elektronarzędzi profesjonalnych Bosch zasilanych akumulatorami litowo-jonowymi 18 V.

Bosch jest pierwszym na świecie producentem oferującym możliwość ładowania bezprzewodowego w swoich elektronarzędziach akumulatorowych.

„Jesteśmy przekonani, że to nowatorskie rozwiązanie okaże się dla rynku narzędzi akumulatorowych podobnym przełomem, jak kiedyś wykorzystanie ogniw litowo-jonowych, co zresztą też było innowacją dokonaną przez firmę Bosch" – mówi Marcin Gildner, regional senior brand manager linii Bosch Niebieski.

W skład systemu Bosch Wireless Charging wchodzi ładowarka akumulatorowa GAL 1830 W Professional i akumulator litowo-jonowy GBA 18 V 2,0 Ah MW-B Professional. System będzie rozbudowywany o kolejne komponenty.

Szczypce stripax® ULtimate firmy WEIDMÜLLER w Conrad Business Supplies

Kategoria: Produkty
Utworzone: piątek, 06, marzec 2015 14:22

Zdejmowanie izolacji szczypcami Weidmuller stipax ULtimateFirma Conrad Business Supplies wprowadziła do swojego asortymentu szczypce stripax® ULtimate marki WEIDMÜLLER, które ułatwiają zdejmowanie izolacji z przewodów bezhalogenowych, UL lub podobnych, a nawet izolacji twardej lub gładkiej.

To innowacyjne narzędzie pozwala użytkownikom pracować z coraz bardziej złożonymi izolacjami spotykanymi w okablowaniu specjalnych typów i pozwala ograniczyć koszty oraz podnieść standardy bezpieczeństwa. W wielu zastosowaniach wymaga się obecnie używania przewodów bezhalogenowych, gdyż nie wytwarzają one podczas kontaktu z ogniem żrących ani toksycznych gazów.


AcyMailing Module