elektroinstalator.com.pl

Znaleziono 5 pozycji/ę"gtv"

Wyników 1 - 5 z 5

Nowe czujniki ruchu w GTV

Kategoria: Produkty
Utworzone: środa, 23, wrzesień 2015 11:25

Szerokie portfolio produktów elektrotechnicznych GTV, zostało poszerzone o trzy modele czujników ruchu. C0-1 oraz CR-3 MINI przeznaczone są do użytku wewnętrznego, zaś czujnik CR-9 ze względu na stopień ochrony IP65, przystosowany jest do pracy zewnętrznej.

Czujniki ruchu GTV

Wszystkie nowe modele czujników GTV załączają oraz rozłączają obwody elektryczne bez dodatkowych urządzeń. Charakteryzują się szybkim włączeniem urządzenia emitującego światło, podczas wykrycia ruchu: 0,6-1,5 m/s oraz pełnym horyzontalnym kątem działania wynoszącym 360°. Czujnik CR-9 obsługuje maksymalny kąt 180°.

Czujnik ruchu i obecności – CO1, wykrywa obiekty w odległości do 20 metrów zaś CR3 MINI i CR-9, oddalone odpowiednio o maksymalnie 6 i 8 metrów.
Czujniki ruchu współpracują ze źródłami światła LED, a ich zakres efektywnego działania to temperatura od 0° do 40°C.

(GTV)

Przełącz biuro na technologię LED

Kategoria: Oprawy
Utworzone: poniedziałek, 08, czerwiec 2015 12:26

Biuro oświetlone w technologii LEDNiewielka dioda LED zrewolucjonizowała oświetlenie. Dzięki małemu zużyciu energii i bardzo dużej efektywności energetycznej źródła światła typu LED znajdują zastosowanie w coraz to nowych miejscach funkcjonowania człowieka. Jednym z nich jest obszar biurowy, który ze względu na swoje duże potrzeby świetlne, jak również kwestie ochrony środowiska zaczyna stawiać na zieloną energię.

W ostatnich latach obserwujemy powstawanie coraz większej liczby przestrzeni biurowych typu „green office". Ekologiczny charakter budynku nie jest jednak domeną wyłącznie najnowszych inwestycji. Wiele biur decyduje się na modernizację w celu spełnienia wdrażanych norm, dotyczących ograniczenia zużycia energii oraz zapewnienia odpowiednich warunków pracy. Jednym z tych działań jest wymiana systemu oświetlenia na ekologiczne i energooszczędne źródła LED.

GTV rozszerza portfolio źródeł LED

Kategoria: Źródła światła
Utworzone: poniedziałek, 16, marzec 2015 09:31

Źródło światła LED E14 marki GTVZastosowanie technologii LED w źródłach światła ma pozytywny wpływ zarówno na środowisko, jak i kieszenie konsumentów. Źródła LED nie tylko zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki, lecz dodatkowo dzięki niewielkim diodom LED mogą przybrać dowolny kształt i formę, przez co lampy zaskakują oryginalnym i nowoczesnym wyglądem.

Źródła mleczne LED E27 i E14
Firma GTV rozszerzyła swój bogaty asortyment produktów elektrotechnicznych o cztery mleczne lampy LED przeznaczone do tradycyjnych punktów świetlnych wyposażonych w gniazda E27 i E14. Nowe produkty są oznaczone symbolami: SMGD45, SMG45B, SMDC37 oraz SMD C37L. Wszystkie wymienione źródła mają moc 7 W oraz strumień świetlny 640 lm, co odpowiada tradycyjnej żarówce o mocy 50 W. Ponadto połączenie innowacyjnych diod oraz mlecznej bańki pozwala na emisję ciepłej, białej barwy światła (3000K).

Nowa kolekcja opraw ogrodowych Orbit LED firmy GTV

Kategoria: Oprawy
Utworzone: wtorek, 03, marzec 2015 13:27

Oprawy ogrodowe Orbit LED - czarna oraz inoxOrbit LED – nowy produkt z asortymentu oświetlenia ogrodowego GTV, łączy w sobie nowoczesny wygląd oraz wysoką jakość wykonania dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej, odpornej na działanie warunków atmosferycznych. Produkt dostępny jest w sprzedaży w autoryzowanych hurtowniach elektrotechnicznych GTV.

Oprawa dekoracyjna Orbit LED jest przeznaczona do oświetlania podjazdów, drzwi wejściowych, schodów, ścian budynków oraz tarasów. Zastosowanie technologii oświetleniowej LED pozwala oszczędzać energię, dlatego aranżacja światła w ogrodzie nie musi kojarzyć się z luksusem. Dzięki bardzo wysokim wartościom strumienia świetlnego i korzystnym parametrom ekonomicznym, oprawy GTV mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne oświetlenie zewnętrzne.

Nowa seria opraw liniowych LED Monaco

Kategoria: Oprawy
Utworzone: poniedziałek, 09, luty 2015 14:45

Firma GTV wzbogaciła swoje portfolio produktowe o dwa nowe modele opraw liniowych LED. Monaco LED łączy w sobie kompaktową obudowę oraz emisję wysokiej jakości światła, przy trwałości wynoszącej nawet 35 tys. godzin.

Oprawy liniowe LED firmy GTV z serii Monaco

Monaco LED to seria oświetlenia przeznaczona do sal komputerowych, biur, holi, korytarzy, sal wykładowych i konferencyjnych oraz różnorodnych pomieszczeń użyteczności publicznej.


AcyMailing Module