Od redakcji 1/2018

Szanowni Państwo,Okladka

pierwszy w tym roku zeszyt Elektroinstalatora zdominowała tematyka oświetleniowa i grzewcza. Nie bez powodu, wszakże sezon zimowy ruszył całą parą. Weszliśmy w okres powszechnego niedoboru światła, niskich temperatur oraz zwiększonego zapotrzebowania na energię. Według Głównego Urzędu Statystycznego Polacy 3/4 swoich wydatków na energię przeznaczają na ogrzewanie, resztę na prąd i podgrzanie wody.

Więcej…

Znaleziono 1 pozycji/ę"IP66"

Wyników 1 - 1 z 1

Nowe puszki odgałęźne firmy Hensel

Kategoria: Osprzęt elektroinstalacyjny
Utworzone: wtorek, 09, wrzesień 2014 09:26

Puszka rozgałęźna HenselNieprzerwanie od 1931 r., kiedy to niemiecki inżynier Gustav Hensel skonstruował pierwszą na świecie puszkę odgałęźną z tworzyw sztucznych, firma Hensel skupia się na dostarczaniu swoim klientom oryginalnych, niezwykle solidnych i jednocześnie nowoczesnych rozwiązań. W tym roku została zaprezentowana całkowicie nowa generacja puszek odgałęźnych charakteryzująca się niespotykanymi wcześniej właściwościami.

Po raz kolejny okazuje się, że doświadczenie technologiczne firmy oraz codzienny kontakt z fachowcami owocują produktami spełniającymi swoje funkcje zarówno w trakcie montażu, jak i późniejszego wieloletniego użytkowania.

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem