Od redakcji 8/2019

EL8 2019 okaldka internetSzanowni Państwo,

Odbiorniki nieliniowe są źródłem harmonicznych prądów i napięcia. Harmoniczne są jednym z najstarszych zaburzeń systemów energoelektronicznych. Powodują spadek napięcia na transformatorze i indukują odkształcone napięcie, które zasila odbiorniki w układzie elektrycznym. Najefektywniejszą metodą radzenia sobie z tym zjawiskiem jest filtracja aktywna. Filtry aktywne mogą kompensować harmoniczne prądu, napięcia i moc bierną, dokonywać symetryzacji obciążenia oraz eliminować zjawisko migotania światła. Odsyłam do artykułu o prądach wyższych harmonicznych i metodach walki z nimi.

Więcej…

Philips Lighting przeprowadza rebranding rodziny opraw Ledinaire, wdrażając je do swojej oferty opraw LED

11Philips Lighting, światowy lider branży oświetleniowej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i wspólnej ambicji budowania pozycji rynkowej włącza markę Ledinaire do rodziny opraw Philips jako Philips Ledinaire. Zmiana sukcesywnie następuje od początku pierwszego półrocza 2017 roku, indywidualnie na każdym produkcie w miarę wyprzedawania aktualnych stanów magazynowych.

Philips Ledinaire to kompletne portfolio opraw LED do szerokiej gamy instalacji, gwarantujące wysoką jakość oraz bezpieczne oświetlenie w przystępnej cenie.

Wprowadzenie rodziny Ledinaire do portfolio produktowego firmy Philips rozszerza portfolio światowego lidera w dziedzinie oświetlenia, a także obejmuje Ledinaire parasolem korzyści wynikających z przynależności do globalnie rozpoznawanej marki. Zmiany, które zostaną wprowadzone do linii Ledinaire obejmą aktualizację szaty graficznej, kodów 12NC (kody EAN pozostają bez zmian), a także wydłużenie okresu gwarancyjnego z 2 do 3 lat.

Linia produktów Ledinaire to szerokie portfolio niezawodnych, energooszczędnych i atrakcyjnych cenowo opraw LED charakteryzujących się szybkim i prostym montażem. Philips Ledinaire to bezpośrednie zamienniki LED dla opraw konwencjonalnych. Średni czas eksploatacji bez konserwacji wynosi 30 000 godzin, natomiast poziom awaryjności utrzymany jest na poziomie <1,5% dla 5000 godzin. Produkty z portfolio przeznaczone są do zastosowań w małych projektach oświetleniowych. Portfolio Ledinaire jest zgodne ze standardami oświetleniowymi oraz oprawy z tej rodziny certyfikowane są przez Państwowy Zakład Higieny.

(...)

Opracowano na podstawie
materiałów Philips Lighting

Pełna wersja artykułu w EI 4/2017 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem