Od redakcji 2/2018

I okladkaSzanowni Państwo,

W dniu 18 lutego br. obchodziliśmy Dzień Baterii. Urządzenia do magazynowania energii elektrycznej pokonały w swym rozwoju długą drogę. Począwszy od starożytnych narzędzi dla złotników, poprzez zasilanie podzespołów samochodów, na aparaturze medycznej skończywszy.

Więcej…

Oprawy LEDVANCE

31Rozwój konstrukcji opraw LED jest dynamiczny. Nowe konstrukcje wypierają dotychczas stosowane tradycyjne oprawy oświetleniowe. Firma LEDVANCE ma w swojej ofercie innowacyjne oprawy LED, które mogą być stosowane zamiast tradycyjnych opraw oświetleniowych do żarówek halogenowych, świetlówek kompaktowych, świetlówek liniowych i lamp wyładowczych.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej konstrukcji opraw LEDVANCE uzyskujemy duże oszczędności w kosztach eksploatacji oświetlenia. Oferta opraw LEDVANCE jest bardzo szeroka, zapewnia to możliwość wybrania odpowiedniego typu oprawy do oświetlenia różnych miejsc.

Oprawy LEDVANCE można podzielić na wiele grup pod względem konstrukcji i obszaru ich zastosowania. Do opraw przeznaczonych do oświetlenia wewnętrznego można zaliczyć oprawy LED LEDVANCE typu Downlight, Spot, Panel, Linear, Surface Circular. Do oświetlenia zewnętrznego i przemysłowego można zaliczyć oprawy LED LEDVANCE typu Damp Proof, High Bay, Floodlight.

LED LEDVANCE Downlight to oprawy, które oferowane są o mocach 14 W i 25 W. Zastosowanie tego typu opraw przynosi do 60% oszczędności w kosztach eksploatacji oświetlenia w porównaniu do tradycyjnych świetlówkowych opraw typu Downlight.

Oprawy LED LEDVANCE Spot dostępne są o mocach 4,5 W, 6,5 W, 7 W i 8 W. Zapewniają do 90% oszczędności kosztów eksploatacji oświetlenia w porównaniu z punktowymi oprawami do żarówek halogenowych.

Oprawy LED LEDVANCE Panel to powierzchniowe oprawy oświetleniowe, zapewniające wolne od olśnienia i równomierne oświetlenie. Oprawy oferowane są o mocach 30 W, 33 W, 40 W. Ich zastosowanie zamiast tradycyjnych świetlówkowych opraw przyniesie do 50% oszczędności kosztów eksploatacji oświetlenia.

(...)

(LEDVANCE)

Pełna wersja artykułu w EI 6/2016 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem