Od redakcji 7-8/2017

Szanowni Państwo,Okladka
Od nowego roku czasopismo „Elektroinstalator” będzie miało nowego wydawcę. Opiekuńcze skrzydła nad tym najstarszym w branży elektroinstalacyjnej tytułem roztoczyło Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Więcej…

Oprawy LEDVANCE

31Rozwój konstrukcji opraw LED jest dynamiczny. Nowe konstrukcje wypierają dotychczas stosowane tradycyjne oprawy oświetleniowe. Firma LEDVANCE ma w swojej ofercie innowacyjne oprawy LED, które mogą być stosowane zamiast tradycyjnych opraw oświetleniowych do żarówek halogenowych, świetlówek kompaktowych, świetlówek liniowych i lamp wyładowczych.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej konstrukcji opraw LEDVANCE uzyskujemy duże oszczędności w kosztach eksploatacji oświetlenia. Oferta opraw LEDVANCE jest bardzo szeroka, zapewnia to możliwość wybrania odpowiedniego typu oprawy do oświetlenia różnych miejsc.

Oprawy LEDVANCE można podzielić na wiele grup pod względem konstrukcji i obszaru ich zastosowania. Do opraw przeznaczonych do oświetlenia wewnętrznego można zaliczyć oprawy LED LEDVANCE typu Downlight, Spot, Panel, Linear, Surface Circular. Do oświetlenia zewnętrznego i przemysłowego można zaliczyć oprawy LED LEDVANCE typu Damp Proof, High Bay, Floodlight.

LED LEDVANCE Downlight to oprawy, które oferowane są o mocach 14 W i 25 W. Zastosowanie tego typu opraw przynosi do 60% oszczędności w kosztach eksploatacji oświetlenia w porównaniu do tradycyjnych świetlówkowych opraw typu Downlight.

Oprawy LED LEDVANCE Spot dostępne są o mocach 4,5 W, 6,5 W, 7 W i 8 W. Zapewniają do 90% oszczędności kosztów eksploatacji oświetlenia w porównaniu z punktowymi oprawami do żarówek halogenowych.

Oprawy LED LEDVANCE Panel to powierzchniowe oprawy oświetleniowe, zapewniające wolne od olśnienia i równomierne oświetlenie. Oprawy oferowane są o mocach 30 W, 33 W, 40 W. Ich zastosowanie zamiast tradycyjnych świetlówkowych opraw przyniesie do 50% oszczędności kosztów eksploatacji oświetlenia.

(...)

(LEDVANCE)

Pełna wersja artykułu w EI 6/2016 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem