Od redakcji 6/2020

ELektroinstalator6 2020 okl internet1Szanowni Państwo,

Skutki epidemii koronawirusa nie ominęły energetyki: spada zapotrzebowanie na energię elektryczną – średnio o ponad 7%, zmniejsza się też zużycie paliw. Średnia cena energii elektrycznej na rynku krótkoterminowym zmniejszyła się o jedną czwartą. Mimo że energia tanieje pojawiają się problemy z niewypłacalnością odbiorców, które mogą wpłynąć także na małych, niezależnych sprzedawców energii. Firmy energetyczne sygnalizują problemy z realizacją inwestycji zarówno konwencjonalnych, jak i związanych z odnawialnymi źródłami energii.

Więcej…

Nowości Na-De w ofercie ABCelektro

W kwietniowym numerze (4/2014) „Elektroinstalatora" opisywaliśmy produkty firmy Na-De: plafony LED z czujnikiem ruchu oraz oprawy LED typu „downlight". Na początku września oferta dostępnych w ABCelektro produktów tej firmy została rozszerzona o nowe oprawy.

Firma Na-De może poszczycić się ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Dzięki temu oraz współpracy z czołowym producentem oświetlenia, jakim jest OSRAM, Na-De cały czas udoskonala swoje produkty, by były jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie, przyjazne środowisku a jednocześnie ekonomiczne.

Downlight Na-De D-ECO-K

Do znanych już opraw downlight z serii D300K - D800K dołączył D-ECO-K (dostępny również w wersji białej). Zaletą D-ECO-K są mniejsze wymiary w stosunku do D400K przy zachowaniu takiej samej mocy oraz takiego samego strumienia świetlnego.

Nowością jest także D2S350K. To podwójny downlight o mocy 18 W i strumieniu świetlnym 1250 lumenów (światło ciepłe). Elegancki, o niewielkich rozmiarach (230x122 mm) z pewnością dopełni swoim wyglądem każde wnętrze. Również w nim zastosowano wydajne diody LED marki OSRAM o żywotności 50 000 godzin.

Dane techniczne D-ECO-K i D400K

Wśród jesiennych premier nie mogło zabraknąć produktu przeznaczonego do pracy w trudnych warunkach. Jest nim panel LED - ETJ01.

 

(...)

 

Joanna Kozyra
Product Manager ABCelektro

Pełna wersja artykułu w EI 10/2014 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem