Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

Dynamiczny rozwój, czyli nowoczesne rozwiązania i podejście do klienta

32Jedną z naszych wartości, którą kierujemy się w codziennej pracy, jest klient. To właśnie jego potrzeby i zadowolenie z naszych usług są dla nas motywacją do ciągłego rozwoju. Jako dystrybutor dostarczamy swoim klientom nie tylko szeroki asortyment produktów, ale również narzędzia usprawniające proces zakupów.

Obserwacje rynku oraz potrzeby klientów, z jakimi się spotykamy wskazują, że firmy poszukują szybkiego dostępu do produktów oraz narzędzi, które w znacznym stopniu ułatwiają cały proces zakupów, zaczynając od wyboru produktu poprzez jego zamówienie, a na sprawnej i terminowej dostawie kończąc. Dlatego Alfa Elektro oferuje swoim klientom szereg innowacyjnych rozwiązań, takich jak: platforma eHandel, cross-docking, katalog Smart Direct z funkcją Punch Out.

33Cały czas dbamy o to, by nasza oferta była wykorzystywana przez klientów w sposób optymalny. Dlatego też dalsza rozbudowa infrastruktury oraz systemu dostaw, pogłębianie wiedzy technicznej, wzmocnienie kompleksowej obsługi sektora przemysłowego oraz rozwój e-biznesu to nasze priorytety. W każdym z tych obszarów w ostatnim czasie zaszły zmiany, które − mamy nadzieję − są dostrzegane i doceniane przez naszych klientów.

Alfa Elektro łączy tradycję z nowoczesnością, a ceniąc czas i oczekiwania swoich klientów ciągle rozwija platformę zakupów przez internet – eHandel. Dzięki nowoczesnej wyszukiwarce towarowej na licencji Fact-Finder®, która daje wiele opcji wyszukiwania, zakupy stają się proste, a co istotne są możliwe poza godzinami pracy hurtowni, z pełnym dostępem do stanów magazynu centralnego i hurtowni. Ponadto system pozwala na wgląd do bieżących i historycznych koszyków oraz faktur, a uruchomienie modułu ePaczka daje możliwość wysyłki towaru pod wskazany adres.

Dynamiczny rozwój sieci handlowej w naturalny sposób pociąga za sobą doskonalenie procesów dystrybucji m.in. poprzez wprowadzenie systemu crossdocking, który znacznie upraszcza drogę towaru do odbiorcy, a czas oczekiwania na zamówiony towar znacząco się skraca. Ponadto klient może otrzymać powiadomienie SMS lub e-mail z informacją o gotowym do odbioru towarze.

Od lat Alfa Elektro kieruje dedykowaną ofertę do wymagającego sektora gospodarki, jakim jest sektor przemysłowy. To właśnie za sprawą Działu Rozwoju Przemysłu idealnie dopasowuje się do jego wymagań i utrzymania relacji z klientami poprzez optymalne wsparcie w doborze aparatury i efektywności dostaw.

 

(...)

Alfa Electro

Pełna wersja artykułu w EI 6/2016 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem