Od redakcji 7-8/2017

Szanowni Państwo,Okladka
Od nowego roku czasopismo „Elektroinstalator” będzie miało nowego wydawcę. Opiekuńcze skrzydła nad tym najstarszym w branży elektroinstalacyjnej tytułem roztoczyło Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Więcej…

Nowe funkcje Konfiguratora Berker by Hager

17Innowacyjny Konfigurator osprzętu Berker by Hager, który zrewolucjonizował dotychczasowe podejście do projektowania instalacji elektrycznej, zmienia się i dopasowuje do potrzeb użytkowników. Teraz program wzbogacony został o kolejne funkcje sprawiające, że praca z nim jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Konfigurator osprzętu Berker by Hager, który swoją premierę miał w listopadzie ubiegłego roku, to odpowiedź na potrzeby wszystkich użytkowników, którzy chcą w szybki i prosty sposób dobrać gniazda i łączniki do indywidualnych projektów.

Program spotkał się do tej pory z szerokim uznaniem wśród wszystkich odbiorców, zarówno instalatorów, jak i inwestorów indywidualnych. Profesjonaliści nie muszą już korzystać z papierowych katalogów, ani znać numerów referencyjnych danych modeli podczas realizacji zamówienia.

Natomiast odbiorcy ostateczni, dzięki intuicyjnej i przejrzystej nawigacji, mogą z łatwością dobrać osprzęt idealnie dopasowany do stylu wnętrza. Aby podnieść funkcjonalność nowego narzędzia, firma Hager regularnie uzupełnia Konfigurator o nowe opcje, które otwierają przed użytkownikiem jeszcze szersze możliwości indywidualnego kreowania wnętrz. Teraz Konfigurator został wzbogacony o możliwość doboru łączników obrotowych, a modyfikacja serii stała się jeszcze prostsza, co sprawia, że program jest bardziej przyjazny i wszechstronny.

18

Stylowe możliwości
Osprzęt Berker by Hager łączy w sobie oryginalny design i niepowtarzalne materiały, dzięki czemu staje się widoczną ozdobą stylowych wnętrz. Wśród licznych serii łączników i gniazd dostępnych w szerokim asortymencie firmy, niesłabnącą popularnością cieszą się łączniki obrotowe Berker Serie R.classic, Berker Serie 1930 oraz Berker Glasserie. Wyróżniają się one okrągłą, subtelną formą, którejcentralnym elementem jest eleganckie pokrętło. Elementy z linii Berker Serie R.classic mogą być wykończone szkłem, stalą szlachetną, aluminium lub połyskliwym tworzywem. Oszczędny, stonowany design pozbawionych ramek łączników i gniazd, współgra z wnętrzami zaaranżowanymi w stylu minimalistycznym. Natomiast inspirowana nurtem Bauhaus kolekcja Berker Serie 1930 stanowi kwintesencję funkcjonalności i prostoty. Towarzyszą jej przygotowana z prawdziwej niemieckiej porcelany
linia Rosenthal i Glaserrie, w której ramki zostały wykonane z przezroczystego szkła.

 

(...)

Hager Polo

Pełna wersja artykułu w EI 6/2016 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem