Od redakcji 7-8/2017

Szanowni Państwo,Okladka
Od nowego roku czasopismo „Elektroinstalator” będzie miało nowego wydawcę. Opiekuńcze skrzydła nad tym najstarszym w branży elektroinstalacyjnej tytułem roztoczyło Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Więcej…

Nowe puszki odgałęźne firmy Hensel

Puszka rozgałęźna HenselNieprzerwanie od 1931 r., kiedy to niemiecki inżynier Gustav Hensel skonstruował pierwszą na świecie puszkę odgałęźną z tworzyw sztucznych, firma Hensel skupia się na dostarczaniu swoim klientom oryginalnych, niezwykle solidnych i jednocześnie nowoczesnych rozwiązań. W tym roku została zaprezentowana całkowicie nowa generacja puszek odgałęźnych charakteryzująca się niespotykanymi wcześniej właściwościami.

Po raz kolejny okazuje się, że doświadczenie technologiczne firmy oraz codzienny kontakt z fachowcami owocują produktami spełniającymi swoje funkcje zarówno w trakcie montażu, jak i późniejszego wieloletniego użytkowania.

Nowe puszki zapewniają jeszcze więcej przestrzeni w środku, co jest tak ważne podczas prac montażowych. Dla instalatorów ceniących szybkość i jednocześnie precyzję w swojej pracy szczególnie ważna będzie także możliwość mocowania zacisków w kilku pozycjach, wyposażenie każdego potencjału listew w dwa zaciski, a w przypadku większych puszek wielorozmiarowe przetłoczenia dla dławnic na czterech bokach i dodatkowo na spodzie puszki.

Puszki rozgałęźne w trudnych warunkachUżytkownicy natomiast otrzymują najbardziej wytrzymałą mechanicznie w swojej klasie puszkę (IK09) do stosowania na zewnątrz lub wewnątrz budynków – nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, zapylenia czy wilgoci (IP66/IP67), wykonaną z samogasnącego i nierozprzestrzeniającego ognia materiału (próba palności: 960ºC). Wreszcie należy wspomnieć o unikatowym, bardzo atrakcyjnym wzornictwie i kompletnej ofercie rynkowej, w której znajduje się 8 wielkości oraz 56 typów puszek do wyboru, co czyni nową serię odpowiednią dla wyjątkowo szerokiego zakresu zastosowań.

 

(...)

 

Na podstawie materiałów firmy Hensel

 

Pełna wersja artykułu w EI 9/2014 do zakupu na portalu www.e-czasopismo.pl oraz www.magazyn-online.com

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem