Od redakcji 7-8/2017

Szanowni Państwo,Okladka
Od nowego roku czasopismo „Elektroinstalator” będzie miało nowego wydawcę. Opiekuńcze skrzydła nad tym najstarszym w branży elektroinstalacyjnej tytułem roztoczyło Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Więcej…

Kontrola obecności faz dzięki SL-RGB 3in1

20140618kanlux160KANLUX S.A. rozszerzył ofertę kontrolek świetlnych LED o nowy model. SL-RGB 3in1, wyposażony jest w trzy diody o różnych kolorach świecenia, sygnalizujące obecność trzech faz.

Wśród asortymentu aparatury modułowej KANLUX znajdowały się dotychczas pojedyncze kontrolki obecności fazy, jednak często w rozdzielnicy brakuje miejsca na trzy oddzielne kontrolki. Nowa kontrolka SL-RGB 3in1 służy do świetlnego sygnalizowania obecności trzech faz, zajmując przy tym jeden moduł rozdzielnicy.

Dzięki zastosowaniu miniaturowych diod SMD w trzech podstawowych kolorach: czerwony, zielony oraz niebieski, użytkownik otrzymuje jasną informację o prawidłowym zasilaniu obwodów na każdej z trzech faz. Jeżeli któraś z diod się nie świeci, oznacza to, że jest przerwa w dostawie prądu na jednej z faz. Elektryk bez problemu zidentyfikuje stan zasilania podłączonych urządzeń, co znacząco poprawi pewność działania instalacji i bezpieczeństwo odbiorników.

Cechy produktów:

  • zasilanie 230 V AC 50/60 Hz;
  • In = 23 mA;
  • montaż na szynie DIN 35 mm;
  • praca w temperaturze otoczenia od -5 do 40ºC.

(KANLUX)

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem