Od redakcji 7-8/2017

Szanowni Państwo,Okladka
Od nowego roku czasopismo „Elektroinstalator” będzie miało nowego wydawcę. Opiekuńcze skrzydła nad tym najstarszym w branży elektroinstalacyjnej tytułem roztoczyło Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Więcej…

Nowe puszki odgałęźne odporne na wpływ środowiska

20140522hensel160W czasie ostatnich targów Light & Building we Frankfurcie nad Menem firma HENSEL zaprezentowała nową generację puszek odgałęźnych ENYCASE do zastosowań zewnętrznych. Cechują się one odpornością na wnikanie pyłu i wilgoci na poziomie IP66/67.

W porównaniu z puszkami poprzedniej generacji wprowadzono szereg innowacyjnych zmian, wykorzystując współpracę z praktykami oraz bazując na technologicznym doświadczeniu firmy.

Dzięki unikatowej konstrukcji uzyskano jeszcze wyższą wytrzymałość mechaniczną oraz znacznie większą przestrzeń montażową wewnątrz puszek. Mocną stroną nowej serii są także najnowocześniejsze zaciski, umożliwiające podłączanie pod jeden potencjał żył o różnych przekrojach. W puszce mogą być montowane nawet dwa zestawy zacisków 5-biegunowych o różnych rozmiarach.

Nowa oferta obejmować będzie 8 wielkości i 56 typów puszek, a wśród nich puszki z przetłoczeniami pod dławnice i bez przetłoczeń, wyposażone w zaciski i puste, w kolorze szarym oraz czarnym. Rozpoczęcie sprzedaży w Polsce planowane jest na wrzesień tego roku.

(HENSEL)

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem