Od redakcji 2/2018

I okladkaSzanowni Państwo,

W dniu 18 lutego br. obchodziliśmy Dzień Baterii. Urządzenia do magazynowania energii elektrycznej pokonały w swym rozwoju długą drogę. Począwszy od starożytnych narzędzi dla złotników, poprzez zasilanie podzespołów samochodów, na aparaturze medycznej skończywszy.

Więcej…

Zintegrowany osprzęt instalacyjny dla przemysłu

Firma PHOENIX CONTACT oferuje jednolity systemu połączeń przewodów, z zaciskami push-in, począwszy od sterownika, na złączkach kończąc. Pomaga on producentom maszyn zwiększyć konkurencyjność przez poprawę opłacalności, jakości i wydajności maszyn.

20140522phoenix650


Produkty takie jak system przekaźników Rifline, złączki szynowe CLIPLINE, a także system Axioline F I/O pozwalają na stworzenie jednolitych i łatwych w obsłudze połączeń bez używania narzędzi. Ich uzupełnieniem są ujednolicone systemy mostkowania i znakowania. Dzięki nim można szybko instalować nowe urządzenia, a w wyniku ujednoliconego oznakowania materiałów, zmniejszyć kosztów magazynowania.
Obsługę tych produktów zapewnia oprogramowanie Clip Project, służące do tworzenia projektów i oznakowania, wraz z zamawianiem odpowiednich elementów.

(PHOENIX CONTACT)

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem