Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

Tygodnie Odnawialnej Energii

3Na rynku produktów elektrotechnicznych obserwujemy zwrot w kierunku energooszczędności. Producenci zalecają stosowanie nowoczesnych źródeł światła oraz urządzeń pomagających kontrolować ilość zużytej energii.

Alfa Elektro, jako dystrybutor produktów elektrotechnicznych, zwraca szczególną uwagę na stosowanie produktów energooszczędnych. Co roku organizujemy akcję, która ma na celu zwrócenie uwagi na produkty energooszczędne. W tym roku wydarzenie odbywa się pod nowym hasłem: Tygodnie Odnawialnej Energii i potrwa dwa tygodnie (2-13 maja). Naszymi partnerami w tej akcji są: Beghelli, Eaton Electric, Kontakt Simon, Led-Pol, Lovato Electric, Lug, Osram, PCE, Philips Lighting, Schneider Electric, Socomec. W tym czasie chcemy przybliżyć Państwu zagadnienia efektywnego zmniejszenia kosztów energii oraz odnawialnych źródeł. Ograniczenie zużycia energii i pozytywny wpływ na środowisko są jedną z naszych zasad.

2Producenci kuszą nie tylko atrakcyjnym designem, ale przede wszystkim wysoką jakością i wydajnością oraz ekologicznym wpływem na środowisko naturalne. Świadomość ta wzrasta również wśród konsumentów, którzy coraz częściej i chętniej wymieniają tradycyjne oświetlenie na bardziej energooszczędne i stosują urządzenia pozwalające w większym stopniu na kontrolę kosztów.

Hurtownie „Alfa Elektro" posiadają w swoim asortymencie produkty energooszczędne oraz urządzenia, dzięki którym łatwiej i sprawniej możemy monitorować ilość zużytej energii. Warto zapytać o nie naszych przedstawicieli, którzy przybliżą Państwu różne marki i modele.

Podczas Tygodni Odnawialnej Energii będą mogli Państwo dowiedzieć się m.in. jakie oświetlenie wybrać, aby zmniejszyć koszty i zużycie energii. Do tego mogą posłużyć bezpłatne kalkulatory oszczędności, które dostępne są na stronach internetowych naszych dostawców. W czasie Tygodni Odnawialnej Energii proponujemy również naszym Klientom promocję z nagrodami na zakupy produktów energooszczędnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Tygodniach Odnawialnej Energii.

 

ALFA ELECTRO

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem