Od redakcji 3/2019

Szanowni Państwo,

Ei3 wwwPrzepięcia przejściowe to krótkotrwałe wzrosty napięcia trwające kilka mikrosekund, których wartość może wielokrotnie przewyższać napięcie znamionowe sieci. Największe przepięcia w sieci zasilającej niskiego napięcia powstają wskutek wyładowań atmosferycznych. Przepięcia o najwyższej energii powstają w wyniku bezpośredniego uderzenia pioruna w zewnętrzną instalację odgromową lub niskonapięciową linię napowietrzną.

Więcej…

Milwaukee prezentuje nowe funkcjonalności aplikacji ONE-KEY

29Wraz z wprowadzeniem pierwszej platformy cyfrowej ONE-KEY, która integruje najwyższej klasy elektronikę w jaką wyposażone są narzędzia Milwaukee z aplikacją mobilną, możemy kontrolować i mieć pełną informację o narzędziach na budowie.

Nowe funkcje, które mogą okazać się kluczowe na placu budowy to: śledzenie narzędzi, lokalizacja oraz powiadomienia przy zagubieniu, a to wszystko w promieniu do 30 m.

Jednym z większych problemów z jakim mają do czynienia w pracy użytkownicy są zagubione lub ciągle poszukiwane wiertarki, wkrętarki lub inne narzędzia. Planując użyteczności, w jakie ma być wyposażona aplikacja ONE-KEY, jej twórcy nie zapomnieli o funkcjach lokalizacji, śledzenia i szukania, nawet gdy bateria urządzania jest już rozładowana. ONE-KEY to wirtualny monitoring narzędzi, który pozwala na skuteczne działania.

Lokalizacja urządzania będącego w sieci ONE-KEY to funkcja, która pozwala na śledzenie aktualnego miejsca pracy danego narzędzia. Sprzęt można lokalizować w odległości do 30 metrów, co pozwala na pełną kontrolę nad urządzeniami za pomocą telefonu komórkowego. Aplikacja ONE-KEY automatycznie zachowuje dane o miejscu pracy narzędzia w trakcie ostatniego okresu, kiedy było ono w zasięgu. Jeśli doszło do zagubienia narzędzia, łatwo można będzie je odszukać po prześledzeniu ostatnich lokalizacji. System monitoringu i informacji jest tak zaprojektowany, aby w przypadku, kiedy narzędzie znajdzie się poza polem działania aplikacji można było otrzymać informację o tym fakcie w telefonie. Funkcja ta działa też w drugą stronę, ponieważ informacja o wejściu do zakresu pracy aplikacji też jest dostarczana do smartfona. Funkcjonalność ta ułatwia np. sprzątanie sprzętu po zakończonym dniu pracy lub przy zmianie frontu robót. Wszystkie funkcje są dostępne nawet wtedy, gdy bateria w urządzeniu jest rozładowana.

30

Wszystkie nowe możliwości ONE-KEY w połączeniu z nadrzędnymi funkcjami aplikacji, takimi jak kontrola narzędzi, zarządzanie stanami magazynowymi i raportowanie podnoszą efektywność pracy na budowie i pozwalają na skuteczniejsze planowanie robót. ONE-KEY można pobrać bezpłatnie, łącząc się na komputerze ze stroną internetową (www.milwaukeetool.pl/one-key//) lub za pomocą interfejsu aplikacji mobilnej na kompatybilnych smartfonach z systemami Android oraz iOS.


Ei

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem