Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

Domovea – zarządzanie inteligentnymi budynkami w systemie Tebis TX / KNX

20130730hager160Wszyscy mówią o inteligentnych domach, lecz tylko nieliczni potrafią wykorzystać we własnych czterech ścianach korzyści, które z technicznego punktu widzenia są już dzisiaj osiągalne. Produkty rodziny domovea firmy Hager, wyznaczają nowe kierunki w dziedzinie inteligentnego zarządzania budynkami. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi ułatwiają sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją i pozostałymi funkcjami budynku.

W taki sam prosty sposób domovea umożliwia podgląd zużycia energii, monitorowanie za pomocą kamer IP, może także powiadomić o nieprzewidzianych zdarzeniach za pomocą wiadomości e-mail. Wszystkie funkcje budynku obsługiwać można za pośrednictwem specjalnego panelu dotykowego, dowolnego komputera PC, tabletu lub smartfona, przebywając w domu lub z dowolnego miejsca, wykorzystując łącze internetowe. Zupełnie nowy, ośmiocalowy panel dotykowy współpracuje z serwerem domovea, pozwalając na wygodne sterowanie całym domem.
(HAGER)

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem