Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

Do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

Nowa wersja urządzenia DEVIlink™

20140804devi160DEVI wprowadziło nową, udoskonaloną wersję centralnego kontrolera DEVIlink™ CC. Udoskonalenia obejmują nowe rozwiązania zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania.

DEVIlink™ to system kontrolujący elektryczne ogrzewanie podłogowe, który łączy bezprzewodowo system grzewczy użytkownika i umożliwia regulację wszystkich temperatur w domu za pomocą jednostki centralnej. Urządzenie kontroluje termostaty w całym domu i ułatwia oszczędzanie energii poprzez obniżanie temperatury nocą, w dzień podczas nieobecności domowników, a także w okresie dłuższych wyjazdów. System kontrolujący jest ceniony ze względu na łatwą i wygodną obsługę. DEVIlink™ nowej generacji zapewnia ponad dwukrotnie szybsze przetwarzanie danych.

W ulepszonej wersji wprowadzono następujące zmiany:

  • zastąpienie kart mini SD standardowymi pamięciami USB znacznie uprościło proces aktualizacji oprogramowania urządzenia DEVIlink™ CC.
  • obecnie dostępne są białe przewody, wtyczki i kable zasilające, lepiej pasujące do kolorów ścian, które najczęściej są jasne.
  • udoskonalenie anteny pozwoliło na znaczne wzmocnienie zasięgu, dzięki czemu w większości standardowych przypadków nie ma potrzeby stosowania wzmacniacza sygnału.
  • dołączona do zestawu nowa instrukcja instalacji jest bardziej przyjazna i zawiera informacje na temat całego procesu instalacji.
  • osłona zawiera adres strony internetowej z dodatkowymi informacjami w języku polskim oraz chroni ekran w czasie transportu.
  • udoskonalony algorytm testowania sieci umożliwia bardziej elastyczną obsługę oraz sprawia, że testowanie sieci staje się bardziej intuicyjne, zapewniając instalatorowi dokładniejszy obraz całego procesu. Pozwala również na szybsze testowanie sieci oraz na ustawienie funkcji „Komfort" oraz „Poza Domem" dla wybranych lub wszystkich pomieszczeń, o co często prosili użytkownicy.

„Poza udoskonalonym oprogramowaniem, nowa generacja urządzeń DEVIlink™ to prostszy design produktu, wyposażonego w czujnik światła i jeden standardowy port USB, zastępujący port mini USB oraz slot na kartę mini SD stosowane w poprzednim modelu" – mówi Zbigniew Gałązka, menedżer produktu w DEVI. – „Urządzenia są ponadto sprzedawane w nowych, mniejszych opakowaniach. Nowa wersja jest bardziej przyjazna dla instalatorów, a użytkownikom końcowym zapewni wygodniejsze korzystanie z urządzenia".

(DEVI)

Wyszukiwarka

Prenumerata

 

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem