Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

Do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

Nexwell wprowadza nowy wielofunkcyjny przycisk programowalny LCD systemu TUKAN

20131204nexwell160Wielofunkcyjny Przycisk Programowalny LCD TUKAN (NXW297.5) jest wzbogaconą o wyświetlacz wersją produktu WPP (NXW297.4). Zadaniem wyświetlacza jest podawanie najistotniejszych informacji na temat funkcji powiązanych z pomieszczeniem, w którym NXW297.5 jest zainstalowany, lub innych pomieszczeń.

Produkt został wyposażony w zintegrowany czujnik temperatury z termostatem. Pod względem funkcjonalnym WPP LCD nie różni się od przycisku WPP, oferując te same funkcje i sposób programowania.

Urządzenie wykonane jest z monolitycznej tafli szkła białego lub czarnego, z odpowiednio jasnym lub ciemnym podświetleniem LCD. Możliwe jest zamówienie urządzeń z indywidualnym układem ikon.

Programowalność pojedynczego przycisku nie opiera się na sztywnym przypisaniu mu określonego działania, ale na informowaniu systemu o jego naciśnięciu. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko statycznie przypisać przyciskowi zadaną funkcjonalność, ale elastycznie modyfikować ją w zależności od kontekstu działania całego systemu.

W zakres funkcjonalności przycisku wchodzą wszelkie możliwe do wykonania przez system operacje – włączanie świateł, sterowanie roletami i bramami, uzbrajanie partycji, wysyłanie wiadomości SMS, generowanie poleceń dla karty komend, uruchamianie sekwencji działań i inne.

20131204nexwell540

Przycisk może pełnić inną funkcję podczas dnia i nocy, w dni robocze i weekendy, w przypadku uzbrojonej i rozbrojonej partycji, w chwili, gdy wybrane rolety są opuszczone i podniesione, w przypadku pierwszego i drugiego kliknięcia itp.

Istnieje możliwość dostosowania frontu przycisków – wybrania ikony dla każdego poszczególnego przycisku.

(NEXWELL)

Wyszukiwarka

Prenumerata

 

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem