Od redakcji 4/2018

Ei4 I oklSzanowni Państwo,

zachęcam do sięgnięcia po 4 zeszyt „Elektroinstalatora”. Przygotowaliśmy w nim wiele ciekawych informacji.

Najtańszym sposobem przesyłu energii elektrycznej jest budowa napowietrznych linii przesyłowych z wykorzystaniem przewodów roboczych gołych (nieizolowanych).

Więcej…

Nexwell wprowadza nowy wielofunkcyjny przycisk programowalny LCD systemu TUKAN

20131204nexwell160Wielofunkcyjny Przycisk Programowalny LCD TUKAN (NXW297.5) jest wzbogaconą o wyświetlacz wersją produktu WPP (NXW297.4). Zadaniem wyświetlacza jest podawanie najistotniejszych informacji na temat funkcji powiązanych z pomieszczeniem, w którym NXW297.5 jest zainstalowany, lub innych pomieszczeń.

Produkt został wyposażony w zintegrowany czujnik temperatury z termostatem. Pod względem funkcjonalnym WPP LCD nie różni się od przycisku WPP, oferując te same funkcje i sposób programowania.

Urządzenie wykonane jest z monolitycznej tafli szkła białego lub czarnego, z odpowiednio jasnym lub ciemnym podświetleniem LCD. Możliwe jest zamówienie urządzeń z indywidualnym układem ikon.

Programowalność pojedynczego przycisku nie opiera się na sztywnym przypisaniu mu określonego działania, ale na informowaniu systemu o jego naciśnięciu. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko statycznie przypisać przyciskowi zadaną funkcjonalność, ale elastycznie modyfikować ją w zależności od kontekstu działania całego systemu.

W zakres funkcjonalności przycisku wchodzą wszelkie możliwe do wykonania przez system operacje – włączanie świateł, sterowanie roletami i bramami, uzbrajanie partycji, wysyłanie wiadomości SMS, generowanie poleceń dla karty komend, uruchamianie sekwencji działań i inne.

20131204nexwell540

Przycisk może pełnić inną funkcję podczas dnia i nocy, w dni robocze i weekendy, w przypadku uzbrojonej i rozbrojonej partycji, w chwili, gdy wybrane rolety są opuszczone i podniesione, w przypadku pierwszego i drugiego kliknięcia itp.

Istnieje możliwość dostosowania frontu przycisków – wybrania ikony dla każdego poszczególnego przycisku.

(NEXWELL)

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem