Od redakcji 7/2018

okladka Ei7Jeszcze do niedawna koncepcja ochrony instalacji elektrycznych zawarta w europejskich normach i stosowana przez producentów aparatury zabezpieczającej niskiego napięcia miała poważną lukę. Żaden z aparatów zabezpieczających (bezpiecznik, wyłącznik) nie wykrywał groźnego iskrzenia w instalacjach elektrycznych. A przecież nawet najmniejsza wada w instalacjach elektrycznych może powodować poważne konsekwencje. 

Więcej…

DEVIreg Touch – najchętniej wybierany termostat do ogrzewania podłogowego

20131108danfoss160Obchodzący właśnie swoje pierwsze urodziny, termostat DEVIreg™ Touch szybko stał się jednym z najchętniej wybieranych termostatów elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ceniony za swoje właściwości energooszczędne, z funkcją inteligentnej regulacji temperatury, może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii nawet o 20%, np. w stosunku do stosowanych dotąd urządzeń tego typu. Oprócz oferowanej wcześniej białej obudowy, teraz dostępna jest również czarna wersja kolorystyczna termostatu.

Badania przeprowadzone wśród właścicieli domów i mieszkań wykazały, jak ważna jest wysoka energooszczędność w domowych rozwiązaniach grzewczych. W przypadku oszczędności energii wyniki dla DEVIreg™ Touch są nawet o 12% wyższe niż wyniki modeli konkurencyjnych. Tak wysoka energooszczędność jest możliwa dzięki precyzyjnemu sterowaniu temperaturą pomieszczenia oraz specjalnym funkcjom, takim jak wykrywanie otwartego okna. Ponadto termostat ten można zaprogramować zgodnie z elastycznym planem dnia, dzięki czemu jego działanie jest dopasowane do współczesnego trybu życia użytkowników. Dostępna jest również łatwa w obsłudze „funkcja wakacyjna", która wyłącza ogrzewanie, gdy rodzina przebywa poza domem.

- „Termostat DEVIreg™ Touch, który wprowadziliśmy na rynek w zeszłym roku szybko zdobył popularność wśród instalatorów i użytkowników. Dzięki niemu instalatorzy potrzebują mniej czasu na montaż i serwisowanie urządzenia, natomiast użytkownicy cenią sobie znaczne oszczędności energii uzyskane dzięki precyzyjnemu sterowaniu temperaturą" - mówi Dorota Jezierska, dyrektor sprzedaży i marketingu Działu Systemów Grzewczych Danfoss.

 

Nowe wersje kolorystyczne
Dzięki eleganckiemu wyglądowi i nowym wersjom kolorystycznym „Czysta czerń" i „Biel polarna", DEVIreg™ Touch jest jeszcze bardziej atrakcyjny i wciąż bardzo dyskretny. Termostat można zamontować praktycznie w każdym miejscu dzięki jego dwuczęściowej budowie, która pasuje niemal do wszystkich systemów ramek dla urządzeń elektrycznych.

20131108danfoss540

Nie trzeba być ekspertem od pokryć podłogowych, aby prawidłowo zainstalować DEVIreg™ Touch. Kreator instalacji prowadzi instalatora przez każdy etap, tak że po upływie zaledwie 30 sekund urządzenie już działa. Termostat może współpracować z czujnikami różnych producentów, przez co łatwo można go zaadoptować do już istniejących instalacji. Pasuje również do ponad 25 różnych rodzajów ramek.

DEVIreg™ Touch jest wysoce niezawodny i praktycznie bezobsługowy. Ponadto jest oferowany w standardzie z najdłuższą na rynku 5-letnią gwarancją.

 

Łatwy w obsłudze
Dzięki zaangażowaniu instalatorów i użytkowników końcowych został opracowany duży 2-calowy ekran dotykowy z wyraźnymi ikonami i napisami (26 języków), dzięki któremu sterowanie elektrycznym systemem ogrzewania jest intuicyjne.

(DANFOSS)

Targi Lumenlumen 1200x628px

Wyszukiwarka

Prenumerata

 

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem