elektroinstalator.com.pl

Wirtualne targi Rittal

imageW dniach 6 i 7 czerwca br. firma Rittal organizuje wirtualne targi poświęcone nowemu systemowi szaf pełno gabarytowych VX25. Prezentacje na żywo z możliwością czatu, interaktywne warsztaty i wymiana informacji z ekspertami Rittal pozwolą kompleksowo zapoznać się z tą światową nowością.

Klienci i osoby zainteresowane, korzystając z prezentacji na żywo z możliwością czatu oraz z interaktywnych warsztatów, mogą przekonać się o zaletach i możliwościach nowego systemu szaf pełnogabarytowych VX25. Eksperci pokażą najnowsze funkcje oraz zalety montażowe bezpośrednio na produkcie, a także udzielą praktycznych wskazówek, jak konstruktorzy aparatury sterowniczej i rozdzielczej mogą uprościć oraz przyspieszyć swoje procesy.

W trakcie wirtualnych targów będzie można uczestniczyć w dyskusji poprzez czat oraz zadawać pytania specjalistom z całego świata. W dniu 6 czerwca wirtualne targi będą prowadzone w języku niemieckim, a dzień później– w języku angielskim.

Innowacja w systemie szaf sterowniczych

Nowy system szaf pełnogabarytowych Rittal to pierwszy system, który w całości został opracowany na podstawie wymogów większej wydajności w budowie aparatury sterowniczej i rozdzielczej oraz łańcuchów wartości w Przemyśle 4.0. Poprzez hasło „Systemowa perfekcja” Rittal obiecuje wyraźny wzrost innowacyjności, który stał się możliwy dzięki szerokiej wiedzy i doświadczeniu, a także dialogowi z klientami. VX25 oferuje maksymalną jakość i ciągłość danych, mniejszą złożoność oraz oszczędność czasu, a także bezpieczeństwo montażu. Wysoki poziom innowacyjności potwierdza ponad 25 zgłoszonych praw ochronnych.

Bezpłatny dostęp do wirtualnych targów dla klientów i osób zainteresowanych znajduje się pod adresem www.rittal.de/virtuellemesse.

Firma Rittal GmbH & Co. KG została założona w  1961 r. i jest obecna na całym świecie z 18 fabrykami z 64 lokalnymi spółkami córkami oraz 40 agencjami. Rittal jest największą spółką wchodzącą w skład grupy Friedhelm Loh Group. Cała grupa zatrudnia ponad 11 500 pracowników i w 2011 r. wygenerowała przychody w wysokości 2,2 mln euro.

Spółka Rittal Sp. z o.o. została założona w 1999 r. i jest obecnie powszechnie znaną marką w Polsce.

Źródło: Rittal


AcyMailing Module