elektroinstalator.com.pl

LEDVANCE na Targach Light + Building 2018

http   www.komunikado.pl upload press c3c8673W dniu 18 marca br. we Frankfurcie rozpoczynają się największe na świecie targi oświetlenia, elektrotechniki oraz automatyki domów i obiektów – Light + Building. Udział w imprezie zapowiedział jeden z czołowych dostawców produktów i rozwiązań oświetleniowych na świecie – firma LEDVANCE, która na swoim stoisku zaprezentuje przede wszystkim najnowszą generację zintegrowanych opraw LED, a także poszerzone portfolio inteligentnych rozwiązań oświetleniowych i innowacyjnych lamp LED.

Odbywająca się co dwa lata największa na świecie impreza branży oświetleniowej umożliwia wystawcom zaprezentowanie nowych produktów szerokiej rzeszy zainteresowanych odbiorców. Podczas Light + Building w 2016 r. przedstawiona została nie tylko nowa nazwa i logo LEDVANCE – firmy utworzonej z wydzielonego ze spółki OSRAM biznesu oświetlenia ogólnego, lecz także po raz pierwszy klienci mieli okazję zobaczyć oprawy oświetleniowe LED tej marki, które od lipca 2016 r. nowy gracz wprowadza na rynek jako niezależne przedsiębiorstwo. Od tego czasu segment opraw oświetleniowych rozwija się najszybciej ze wszystkich obszarów działalności firmy, wprowadzając LEDVANCE w szeregi największych europejskich dostawców opraw LED.

http   www.komunikado.pl upload press e45f72cLEDVANCE w tym roku wprowadzi na rynek ponad 700 modeli nowych, gotowych do podłączenia, energooszczędnych opraw LED zarówno dla profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Wiele z tych produktów będzie można zobaczyć na stoisku firmy (B10, hala 2.0) podczas Light + Building. Będą to m.in. oprawy przeznaczone do oświetlenia biur, łatwe w montażu i dające najwyższej jakości światło. W kombinacji z czujnikiem Smart Office Sensor, którego prototyp również będzie można obejrzeć na stoisku, możliwe będzie zintegrowanie i łatwe sterowanie dużą liczbą opraw w połączonym środowisku DALI i Zigbee. Pokazany zostanie również prototyp inteligentnego przełącznika światła, przeznaczony specjalnie do interaktywnej pracy w salach konferencyjnych i biurach, który automatycznie dostosowuje sztuczne światło do zmian naturalnego światła dziennego.

Z portfolio opraw zaprezentowane zostaną także produkty zaprojektowane do pracy w wysokich temperaturach i wilgotnym otoczeniu, m.in. w zakładach przemysłowych. Oprawy można z łatwością zintegrować z dotychczasowymi instalacjami, a elastyczne i inteligentne opcje sterowania są dostępne za pośrednictwem czujnika Smart Industry Sensor, który zapewnia łączność pomiędzy DALI a Zigbee.

http   www.komunikado.pl upload press f1fbaf6Jeszcze jedną atrakcją, jaką LEDVANCE przygotuje na targi Light + Building, jest rozbudowane portfolio produktów typu Smart Home dla konsumentów – od żarówek, opraw oświetleniowych i inteligentnych gniazdek dla urządzeń Apple Home Kit, po produkty oparte na Zigbee, które płynnie działają z urządzeniem Amazon Echo Plus. W tym przypadku za pomocą poleceń głosowych można łatwo sterować oświetleniem, tworzyć sceny świetlne, a później zautomatyzować scenariusze oświetleniowe.

Na wystawie pojawi się także znacznie powiększona gama energooszczędnych i wydajnych energetycznie lamp LED, w tym nowe stylowe modele z linii produktów Vintage 1906 Edition i lampy reflektorowe z doskonałym oddawaniem barw, idealne np. do zastosowań w oświetleniu sklepów.

Źródło: LEDVANCE


AcyMailing Module