Od redakcji 1/2018

Szanowni Państwo,Okladka

pierwszy w tym roku zeszyt Elektroinstalatora zdominowała tematyka oświetleniowa i grzewcza. Nie bez powodu, wszakże sezon zimowy ruszył całą parą. Weszliśmy w okres powszechnego niedoboru światła, niskich temperatur oraz zwiększonego zapotrzebowania na energię. Według Głównego Urzędu Statystycznego Polacy 3/4 swoich wydatków na energię przeznaczają na ogrzewanie, resztę na prąd i podgrzanie wody.

Więcej…

innogy Polska rozświetla Wianki nad Wisłą

20170623Innogyinnogy Polska w ramach strategii wspierania wydarzeń kulturalnych na warszawskim Powiślu, włączyła się w organizację Wianków nad Wisłą.

Podczas wydarzenia firma udostępni uczestnikom wielozadaniowe lustrzane rzeźby - ekrany, które w ciągu dnia stanowić będą punkt orientacyjny, WiFi spot oraz punkt ładowania urządzeń mobilnych. W nocy zaś ekrany dodatkowo rozświetlą imprezę kolorowymi barwami. Nie zabraknie również hostess, które w LEDowych sukienkach rozdawać będą warszawiakom specjalnie przygotowane na tę okazję świetlne wianki.

- Nasze partnerstwo w tym wydarzeniu nie jest przypadkowe – Wianki nad Wisłą bardzo dobrze wpisują się w dotychczas prowadzone przez innogy działania na Powiślu. Co więcej, najważniejsze koncerty odbywać się będą obok Parku Fontann, którego Partnerem jest innogy Polska, oraz w pobliżu neonu „Miło Cię Widzieć", który również powstał z inicjatywy naszej firmy – Janusz Moroz, Członek Zarządu innogy Polska.
innogy Polska, której główna siedziba mieści się na Powiślu, od lat chętnie wspiera lokalne inicjatywy. Firma jest już Partnerem Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum nad Wisłą, a od maja również Multimedialnego Parku Fontann. Poprzez zaangażowanie w takie inicjatywy, firma chce budować pozytywne relacje z lokalną społecznością i prezentować ciekawe rozwiązania z branży energetycznej.

 

Informacja prasowa Innogy

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem