Od redakcji 7-8/2017

Szanowni Państwo,Okladka
Od nowego roku czasopismo „Elektroinstalator” będzie miało nowego wydawcę. Opiekuńcze skrzydła nad tym najstarszym w branży elektroinstalacyjnej tytułem roztoczyło Wydawnictwo SIGMA-NOT.

Więcej…

Konkurs OSOBOWOŚĆ ROKU 2016

20170315KonkursosobowoscrokuJuż za tydzień, 22 marca 2017 roku w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w trakcie gali otwarcia XXV Międzynarodowych Targów ŚWIATŁO 2017 i XV Międzynarodowych TARGÓW ELEKTROTECHNIKA 2017 odbędzie się wręczenia nagród Konkursu OSOBOWOŚĆ ROKU 2016.

Celem konkursu jest szeroka promocja osób, które wniosły istotny wkład w rozwój i propagowanie nowych rozwiązań tak technicznych jak i organizacyjnych oraz systemowych w zakresie elektrotechniki, elektroenergetyki, teletechniki i oświetlenia w Polsce.

Nominowanymi do nagrody zostali:
- w kategorii NAUKA

  1. prof. dr hab. inż. Marek Hartman - wykładowca na Akademii Morskiej w Gdyni, wieloletni dyrektor gdańskiego oddziału Instytutu Elektrotechniki. Członek SEP i External Professor of Glamorgan University, Walia. Członek Sekcji Energoelektroniki i Napędu Elektrycznego PAN oraz Corresponding Member and Fellow of IEE;
  2. dr inż. Tadeusz Żaba - dyrektor produkcji MPWiK SA w Krakowie. Wcześniej Dyrektor Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów KHK SA w Krakowie. Prezes Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych ENERGETYKA I ŚRODOWISKO.

- w kategorii GOSPODARKA

  1. mgr Wojciech Dzida - wiceprezes ZAMEL Sp. z o.o., wiceprezes ZEG-ENERGETYKA Sp. z o.o., Propagator hasła „Polskie jest dobre" w kraju i zagranicą. Innowator w zakresie automatyki budynkowej;
  2. Robert Olsztyn - prezes firm: ZIPP-SKUTERY Sp. z o.o., VOLTENO Sp. z o.o., MOZIVO Sp. z o.o;
  3. mgr inż. Piotr Pętlak - współwłaściciel i Dyrektor ERKO Sp. J;
  4. Stanisław Rosa - menedżer, organizator, twórca Zakładu Produkcyjnego ZPSO „ROSA".

- w kategorii OTOCZENIE BIZNESU

  1. mgr inż. Jacek Silski - prezes rady nadzorczej COMSAT Sp. z o.o. Sp. K. Promotor wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych z wykorzystaniem radiodyfuzji w przekazie sygnału telewizyjnego, radiowego i Internetu szerokopasmowego;
  2. Jacek Różański - od początku lat 90. działa na rynku wydawniczym i reklamowym. Wydawca i redaktor naczelny miesięczników: ELEKTROSYSTEMY, SYSTEMY INSTALACYJNE i MOTOVOYAGER oraz portali branżowych: www.elektrosystemy.pl i www.systemy.instalacyjne.pl.

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem