Od redakcji 8/2018

EL 8 2018 INTERNETDrodzy Czytelnicy,

do Waszych rąk oddajemy ostatni w tym roku numer „Elektroinstalatora”. Dziękujemy za zainteresowanie czasopismem i jednocześnie zapraszamy do pozostania z nami w przyszłym roku. W 2019 roku zwiększamy liczbę „Elektroinstalatora" do 10 numerów!

W sezonie zimowym do ochrony gruntu oraz dachu przed śniegiem i lodem przydają się systemy przeciwoblodzeniowe zbudowane na bazie stałooporowych lub samoregulujących przewodów grzejnych.

Więcej…

innogy rozpoczyna sprzedaż ratalną systemów PV dla klientów indywidualnych

20170206innogyinnogy Polska nawiązała współpracę z Alior Bank, dzięki której klienci indywidualni mogą zakupić instalację fotowoltaiczną w systemie ratalnym. Oferta zakłada okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy, nawet na 100% inwestycji, przy kwocie kredytu do 60 tysięcy złotych.

Przykładowo przy koszcie średniej wielkości instalacji fotowoltaicznej 3 kWp na poziomie 14 900 zł brutto, miesięczna rata wyniesie 180,79 zł.

Oferta instalacji fotowoltaicznych w innogy uwzględnia usługi dodatkowe w cenie samej instalacji. Biorąc pod uwagę, że system PV produkuje prąd przez ponad 25 lat, co dodatkowo wpływa na opłacalność inwestycji w fotowoltaikę. – komentuje Michał Skorupa, szef projektów fotowoltaicznych w innogy Polska.

Z kolei dla odbiorców biznesowych, innogy Polska oferuje możliwość nabycia systemów fotowoltaicznych w drodze leasingu we współpracy z Raiffeisen-Leasing Polska. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, które dostępne jest zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. W celu otrzymania dofinansowania należy złożyć odpowiedni wniosek do 31 marca bieżącego roku. Po uzyskaniu dofinansowania realizacja inwestycji nastąpi po maju 2017 roku.

Z badania przeprowadzonego w ostatnich latach przez TNS Polska wynika, że blisko 21% Polaków byłoby skłonnych do zainwestowania w panele fotowoltaiczne, jednak główną barierę stanowi dla nich czynnik finansowy. Dodatkowo, aż 81% potencjalnych inwestorów w panele fotowoltaiczne wyraża skłonność do inwestycji w drodze leasingu. innogy Polska posiada ofertę fotowoltaiczną dla wszystkich segmentów rynku.

 

Informacja prasowa innogy

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem