Od redakcji 7/2018

okladka Ei7Jeszcze do niedawna koncepcja ochrony instalacji elektrycznych zawarta w europejskich normach i stosowana przez producentów aparatury zabezpieczającej niskiego napięcia miała poważną lukę. Żaden z aparatów zabezpieczających (bezpiecznik, wyłącznik) nie wykrywał groźnego iskrzenia w instalacjach elektrycznych. A przecież nawet najmniejsza wada w instalacjach elektrycznych może powodować poważne konsekwencje. 

Więcej…

innogy rozpoczyna sprzedaż ratalną systemów PV dla klientów indywidualnych

20170206innogyinnogy Polska nawiązała współpracę z Alior Bank, dzięki której klienci indywidualni mogą zakupić instalację fotowoltaiczną w systemie ratalnym. Oferta zakłada okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy, nawet na 100% inwestycji, przy kwocie kredytu do 60 tysięcy złotych.

Przykładowo przy koszcie średniej wielkości instalacji fotowoltaicznej 3 kWp na poziomie 14 900 zł brutto, miesięczna rata wyniesie 180,79 zł.

Oferta instalacji fotowoltaicznych w innogy uwzględnia usługi dodatkowe w cenie samej instalacji. Biorąc pod uwagę, że system PV produkuje prąd przez ponad 25 lat, co dodatkowo wpływa na opłacalność inwestycji w fotowoltaikę. – komentuje Michał Skorupa, szef projektów fotowoltaicznych w innogy Polska.

Z kolei dla odbiorców biznesowych, innogy Polska oferuje możliwość nabycia systemów fotowoltaicznych w drodze leasingu we współpracy z Raiffeisen-Leasing Polska. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, które dostępne jest zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców. W celu otrzymania dofinansowania należy złożyć odpowiedni wniosek do 31 marca bieżącego roku. Po uzyskaniu dofinansowania realizacja inwestycji nastąpi po maju 2017 roku.

Z badania przeprowadzonego w ostatnich latach przez TNS Polska wynika, że blisko 21% Polaków byłoby skłonnych do zainwestowania w panele fotowoltaiczne, jednak główną barierę stanowi dla nich czynnik finansowy. Dodatkowo, aż 81% potencjalnych inwestorów w panele fotowoltaiczne wyraża skłonność do inwestycji w drodze leasingu. innogy Polska posiada ofertę fotowoltaiczną dla wszystkich segmentów rynku.

 

Informacja prasowa innogy

Targi Lumenlumen 1200x628px

Wyszukiwarka

Prenumerata

 

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem