Od redakcji 9/2019

okladka 9Szanowni  Panstwo,

Rozwój techniki światłowodowej na świecie powoduje stopniową wymianę instalacji miedzianych na światłowodowe i to w dużym stopniu na odcinkach napowietrznych. Napowietrzne sieci światłowodowe są alternatywą dla tradycyjnych sieci doziemnych. Stosowane są głównie na słabo zurbanizowanych obszarach pozamiejskich oraz na terenach o podłożu trudnym do budowy kanalizacji teletechnicznej. Instalacje podwieszane zapewniają szybki dostęp do linii telekomunikacyjnych i ułatwiają usuwanie usterek oraz dalszą rozbudowę sieci.

Więcej…

Aktualności

Zautomatyzowane rozwiązania – centra obróbcze serii Perforex LC

RittalDla wielu czynności dostępne są dzisiaj zautomatyzowane rozwiązania. Typowym przykładem jest obróbka części płaskich szafy sterowniczej.

Więcej...

Projekty PV i wiatrowe w aukcjach OZE

csm PV und WEA 12bd16e77bNa podstawie baz projektów zespół Instytutu Energetyki Odnawialnej (IEO) przeanalizował dynamikę procesów inwestycyjnych w sektorach wiatrowym i fotowoltaicznym (PV).

Więcej...

Schrack Seconet i Partnerzy

IMG 3928W dniach 23–24 października 2019 roku w Hotelu Windsor w Jachrance odbyła się VIII edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy.

Więcej...

Podsumowanie LUMENexpo 2019

LUMENexpoW dniach 23–24 października 2019 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się konferencje i szkolenie dla branży oświetleniowej i elektrotechnicznej.

Więcej...

CORA

CoraCORA Lighting Factory (CLF) – polski producent opraw oświetleniowych – zbuduje swój drugi kompleks produkcyjny.

Więcej...

INGUN w regionie Europy Wschodniej

INGUN Productportfolio LandscapePrzedsiębiorstwo INGUN Prüfmittelbau GmbH, producent sprężynowych wtyków kontaktowych i adapterów kontrolnych, wzmacnia swoją obecność na rynku w rozwijającym się regionie Europy Wschodniej.

Więcej...

Lumel zbuduje zakład nowych technologii

LumelNa początku października br. spółka LUMEL rozpoczęła budowę nowego zakładu automatyki przemysłowej w Zielonej Górze. Obiekt będzie należał do najnowocześniejszych tego typu w Europie.

Więcej...

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem