Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

Luxon LED członkiem Pol-Lighting

Pol-Lighting Luxon LEDFirma Luxon LED został członkiem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego Pol-Lighting, który reprezentuje 80 proc. polskiego rynku źródeł światła i profesjonalnego sprzętu oświetleniowego.

Łącznie członkowie Pol-lighting zatrudniają w Polsce ponad 8000 osób, co stanowi 70% ogółu zatrudnionych w przemyśle oświetleniowym. Głównym celem związku jest działanie na rzecz podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności sektora oświetleniowego w ramach europejskiej strategii zrównoważonego rozwoju.

DSC08802Luxon LED jest najmłodszą spółką w tym elitarnym gronie oraz jedyną, która wyrosła tylko dzięki rozwojowi technologii LED. Właściciele spółki i jednocześnie członkowie zarządu Krzysztof Ostrowski, Marek Ostrowski i Maciej Szott (na zdj.) z ekscytacją komentują to wydarzenie: – Jesteśmy niezmiernie dumni i wdzięczni za zaufanie pozostałym 11 członkom związku. Będziemy aktywnie dbali o rozwój branży u boku bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Dyrektor Generalny Pol-Lighting Michał Waloch skomentował to wydarzenie w następujących słowach:

 175 175 matched  p2dz0k person1– Pol-Lighting jest związkiem kierującym się zasadami wolnej konkurencji, wprowadzającym na rynek produkty spełniające wymagania określone prawem, tworzy unikalny organizm wspierający członków hołdujących wysokiej jakości i niezawodności produktów. W pracy wykorzystujemy wiedzę ekspertów z różnych zakładów i ośrodków akademickich. Tymi zasadami w naszej ocenie kierują się zarządzający przedsiębiorstwem Luxon LED, tworząc nowoczesne przedsiębiorstwo, których produkty oparte są na komponentach uznanych producentów, wprowadzając na rynek produkty wysokiej jakości. Mamy nadzieje, że dzięki członkostwu w związku Luxon LED będzie konkurował z największymi graczami na rynku i podnosił wiedzę na temat produktów oświetleniowych, wzmacniając swoją pozycję rynkową. Witamy ich serdecznie i życzymy wielu sukcesów.

 Luxon LED

Wrocławska firma produkująca oświetlenie LED dla przemysłu i oświetlenie uliczne. Spółka w styczniu 2018 r. obchodziła 10-lecie. W 2008 r. została założona przez trzech studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy do dzisiaj wspólnie rozwijają firmę. Według rankingu Deloitte Technology Fast 500 w 2017 r. Luxon LED jest najszybciej rozwijającym się producentem oświetlenia w regionie EMEA.

Źródło: LUXON LED

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem