Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

Nowa strona internetowa Rittal

fri172054800Zgodnie z prognozą firmy IDC, specjalizującej się w badaniach rynku, 73% przedsiębiorstw staje przed koniecznością poważnych modernizacji centrów danych na skutek postępującej cyfryzacji. Motorem zmian jest Przemysł 4.0, Internet rzeczy, Big Data oraz Edge Computing. Istotne dla firm treści, które dotyczą rozwiązań związanych z tymi wyzwaniami, znajdują się na nowej stronie internetowej IT Rittal.

Cyfryzacja wszystkich dziedzin gospodarki, przemysłu oraz handlu wymaga zapewnienia przez centra danych odpowiednich rozwiązań IT, które można szybko i łatwo nabyć oraz efektywnie i bezpiecznie eksploatować. Aby wybrać określone rozwiązanie, przedsiębiorstwa potrzebują kompleksowej oferty.

Firma Rittal, znana z innowacyjnych rozwiązań IT, prezentuje swoją ofertę na specjalnej stronie internetowej. Zakres oferty rozciąga się od pojedynczej szafy IT do gotowych kontenerowych i stacjonarnych centrów danych o maksymalnej modułowości i efektywności. Dostarczając modele doradcze, serwisowe i użytkowe, Rittal wspólnie z partnerami staje się ważnym towarzyszem przedsiębiorstw w ciągu całego cyklu życia centrów danych.

Odwiedzający nową stronę internetową otrzymają konkretne informacje oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb. Optymalny wybór zapewnią obszerne, zorientowane na praktykę treści, które dotyczą takich tematów jak: Big Data, Cloud Computing i IT-Security. W kwestiach indywidualnych internauci mogą szybko i łatwo skontaktować się z ekspertami Rittal.

Poza możliwością nawiązania kontaktu na wszystkie tematy dostępne są również dodatkowe informacje w formie białych ksiąg, broszur i referencji. Firmy mogą zapoznać się z przykładami konkretnych zastosowań (np. w temacie szybkości czy bezpieczeństwa). W ten sposób internauci mają możliwość bycia jeszcze bliżej prezentowanych wyzwań i rozwiązań. Dzięki responsywności stronę można przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się użytkownik.

Nowa strona IT Rittal jest dostępna w językach niemieckim i angielskim pod adresem: www.rittal.com/it-solutions/en.

Źródło: RITTAL

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem