Od redakcji 7/2018

okladka Ei7Jeszcze do niedawna koncepcja ochrony instalacji elektrycznych zawarta w europejskich normach i stosowana przez producentów aparatury zabezpieczającej niskiego napięcia miała poważną lukę. Żaden z aparatów zabezpieczających (bezpiecznik, wyłącznik) nie wykrywał groźnego iskrzenia w instalacjach elektrycznych. A przecież nawet najmniejsza wada w instalacjach elektrycznych może powodować poważne konsekwencje. 

Więcej…

Misja Gospodarcza KIGE

20180308 150933-CopyKrajowa Izba Gospodarcza Elektryki (KIGE) wraz z władzami hiszpańskiego regionu Gran Canarii organizuje w czerwcu 2018 r. (drugi zapasowy termin to październik 2018 r.) Misję Gospodarczą/Handlową.

Celem misji jest zapoznanie się z możliwościami handlowymi i inwestycyjnymi w sektorze elektrotechniczno-energetycznym (w strefie ekonomicznej) oraz deweloperskim i turystycznym na siedmiu głównych wyspach prowincji Gran Canaria.

Gospodarzami misji gospodarczej będą przedstawiciele trójstopniowych władz regionu Gran Canaria, konsul tzw. strefy franka oraz przedstawiciele państw frankofońskich (afrykańskich, strefy franka). Dopełnieniem będą przedstawiciele kancelarii prawnych niezbędnych w prawidłowym poruszaniu się po meandrach lokalnych przepisów prawnych.

Udział w misji gospodarczej można zgłaszać do dnia 13 kwietnia 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: KIGE.

Targi Lumenlumen 1200x628px

Wyszukiwarka

Prenumerata

 

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem