Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

O wyborze gniazd i łączników decyduje głównie elektroinstalator

Electrician installing socketProfesjonalista odgrywa istotną rolę podczas wyboru marki gniazd i łączników – wynika z najnowszego raportu Instytutu Keralla Research, który badał firmy elektroinstalacyjne montujące markowy osprzęt.

Z badania Keralla Research wynika, że podczas zakupu gniazd i łączników jedynie 9% elektryków bierze pod uwagę opinie klienta. Pozostałe 91% zawodowców polega wyłącznie na swoich preferencjach, szczególnie gdy dotyczy to zakupu dla klienta indywidulanego.

 

– Wynika z tego|, że zdanie profesjonalistów nie powinno być przez producentów osprzętu bagatelizowane, ponieważ w pierwszej kolejności to przede wszystkim oni rekomendują do zakupu gniazda i łączniki preferowanych marek końcowemu użytkownikowi – mówi Dorota Czerwińska, analityk Keralla Research.

 

Liczy się jakość

Wybierając osprzęt elektroinstalacyjny danego producenta, kluczowa dla profesjonalistów jest jakość wykonania produktów. W całym repertuarze czynników analizowanych przez elektryków podczas wyboru istotne są również takie cechy produktu, które dają profesjonalistom gwarancję solidnego montażu. Dlatego też wykonawcy, sięgając po gniazda i łączniki, zwracają szczególną uwagę na ich niezawodność oraz wytrzymałość materiału, z jakiego zostały wykonane.

[...]

Pełna wersja artykułu w czasopiśmie Ei 2/2018 oraz na portalu http://wirtualna-czytelnia.sigma-not.pl/wirtualna/start.xhtml

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem