Od redakcji 5/2020

ELektroinstalator5 2020 okl internet1Szanowni Państwo,

Łazienki i prysznice to obszary wysokiego ryzyka, dlatego wymagane środki ostrożności są odpowiednio rygorystyczne, a przepisy surowsze niż te dotyczące większości innych pomieszczeń. Środki ostrożności stosowane w łazienkach są oparte na: wytyczeniu stref, w których umieszczenie sprzętu elektrycznego jest ograniczone lub zabronione, ścisłym przestrzeganiu wymagań określonych dla każdej strefy, ustanowieniu połączenia ekwipotencjalnego między wszystkimi zewnętrznymi częściami metalowymi w danych strefach.

Więcej…

Wiosenna tura dni otwartych Würth Polska

Wurth Polska rusza wiosenna tura dni otwartych - zaproszenieWürth Polska organizuje dni otwarte w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju. W dniu 9 kwietnia br. rozpocznie się wiosenny cykl wydarzeń, podczas których profesjonaliści z różnych branż będą mogli nie tylko zapoznać się z nowościami produktowymi firmy, lecz także wziąć udział w szkoleniach i prezentacjach przygotowanych przez ekspertów Würth Polska. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, a każdy zakup dokonany podczas eventu będzie dodatkowo nagradzany.
 
Firma Würth Polska zaopatruje przedsiębiorców w specjalistyczne produkty i rozwiązania dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa czy rolnictwa. Już wkrótce profesjonaliści z tych branż będą mieli okazję porozmawiać z ekspertami Würth Polska i jeszcze lepiej poznać asortyment firmy, podczas cyklu 19 wydarzeń organizowanych przez markę.
Wuurth– Zgodnie z hasłem „Blisko. Bliżej. Würth!” wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując dni otwarte w sklepach stacjonarnych Würth Polska. W tym roku dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista – bez względu na branżę – mógł znaleźć coś dla siebie – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.
 
Pokazy, testy i szkolenia
Podczas cyklu eventów odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbędą się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawią ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Zaprezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji będą mogli zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach „Doświadczalni Würth” klienci będą mieli okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Do każdego zakupu dokonanego podczas wydarzenia przewidziana jest premia w postaci nagrody rzeczowej.
 
Dni otwarte 2019 – tura wiosenna
Tegoroczne dni otwarte rozpoczną się 9 kwietnia. Od kwietnia do czerwca zaplanowano 19 wydarzeń, które odbędą się w różnych miastach Polski. W trakcie dni otwartych nasi eksperci będą do dyspozycji klientów, udzielając rad i pomagając w zakupach – mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – We wrześniu planujemy rozpoczęcie kolejnej, jesiennej tury dni otwartych w sklepach Würth Polska. O szczegółach będziemy wkrótce informować. Jednocześnie mamy nadzieję, że tegoroczne edycje wydarzeń będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem, jak poprzednie.
Dni otwarte Würth Polska odbędą się w godz. 9–17. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl.
 
Źródło: Würth Polska
 

Wyszukiwarka

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

ewydanie

konf bpoz 160x222

 

like Newsletter!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem