Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

Beghelli w gronie producentów oświetlenia

602231e8-5513-4842-b904-c84df7734a4bFirma Beghelli Polska została oficjalnym członkiem Związku Producentów Sprzętu Oświetleniowego „Pol-lighting”. Ta ogólnopolska organizacja zrzesza wiodących producentów źródeł światła oraz profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Jej misją jest stałe podnoszenie innowacyjności i konkurencyjności sektora oświetleniowego.

Beghelli to jeden z europejskich liderów w produkcji oświetlenia LED. Włoski producent oferuje rozwiązania z segmentu oświetlenia podstawowego, awaryjnego, a także systemy bezpieczeństwa dla przemysłu i odbiorców indywidualnych oraz urządzenia elektroniczne użytku domowego. Polska część włoskiego wytwórcy to największy oddział nieprodukcyjny w Europie. 3787318Specjaliści Grupy Beghelli Polska zajmują się dystrybucją i doradztwem dla szeroko rozumianego filaru przemysłowego na ternie całego kraju.

– Wieloletnie doświadczenie, zaplecze badawcze Grupy Beghelli oraz podążanie za trendami branży przekładają się nie tylko na jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas rozwiązań, lecz także obsługę na światowym poziomie. Nasze innowacyjne systemy LED są dziś w Polsce liczącą się alternatywą dla konkurentów działających w segmencie nieruchomości komercyjnych, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Wdrażane przez nas technologie, jak radiowe zarządzanie oświetleniem, regulacja strumienia z czujnikami automatycznego ściemniania się czy opatentowane żarówki akumulatorowe wyznaczają dziś standardy w branży oświetleniowej. Dołączenie do grona Pol-lighting jest kolejnym krokiem na drodze dynamicznego rozwoju polskiego oddziału grupy – mówi Piotr Świtalski, dyrektor generalny Beghelli w Polsce.

Pol-lighting w Polsce działa od 2006 roku i aktualnie zrzesza 14 członków branży oświetleniowej. Związek zatrudnia ponad 8000 osób, co stanowi 70% ogółu zatrudnionych w przemyśle oświetleniowym. W obszar działalności wpisuje się również współpraca z organami administracji rządowej i jednostkami badawczymi. „Pol-lighting” reprezentuje 80% polskiego rynku źródeł światła, a także działa na rzecz podnoszenia innowacyjności i konkurencyjności w oparciu o europejską strategię zrównoważonego rozwoju. Ideą organizacji jest integracja środowiska mająca na celu płynny rozwój i ochronę rynku oświetleniowego, a także reprezentowanie interesów członków na tle dynamicznie rozwijającego się sektora gospodarczego w strukturach Unii Europejskiej. Wśród kryteriów, które musi spełnić producent ubiegający się o członkostwo, są m.in.: ocena jakości diod elektroluminescencyjnych (LED), zgodność z normami bezpieczeństwa UE i normami produktów LED.

Źródło: www.beghelli.pl

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem