Od redakcji 5/2018

Ei5 I oklW dniu 8 kwietnia 2008 r. miała miejsce jedna z największych w naszym kraju awarii energetycznych. W wyniku silnych wiatrów i opadów śniegu uszkodzone zostały linie elektroenergetyczne zasilające aglomerację szczecińską, wskutek czego ponad 0,5 mln mieszkańców zostało pozbawionych energii elektrycznej.

Więcej…

Spotkania specjalistów z branży oświetleniowej

Obraz2Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej to innowacyjny projekt, który po raz pierwszy zorganizowany zostanie w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 4–5 grudnia 2018 r.

Wydarzenie zapowiada się bardzo interesująco. Obok ciekawej ekspozycji targowej, w której udział wezmą uznane firmy z branży oświetleniowej i elektrotechnicznej, wystawcy i zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w profesjonalnie przygotowanych konferencjach i prezentacjach.

Podczas targów odbędą się:

  • Konferencja Jakość i bezpieczeństwo dla wyrobów elektrotechnicznych i sprzętu oświetleniowego, organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.
  • Konferencja Jakość oświetlenia, organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.
  • Prezentacja Analiza aspektów termicznych oraz niezawodnościowych na przykładzie opraw ze źródłami led do oświetlenia miejsca pracy, organizator: firma Teknosystem Sp. z o.o.

Logo LUMENexpo1salon elektrotechniki przemyslowej logo-02Dzięki wsparciu cenionych instytucji w branży i współpracy ze specjalistycznymi mediami, premierowe targi LUMENexpo oraz Salon Elektrotechniki Przemysłowej będą wydarzeniem, w którym warto wziąć udział. Na stronie www.lumenexpo.pl znajduje się szczegółowy program targów oraz wszystkie niezbędne informacje. Wstęp na targi będzie bezpłatny (zaproszenie na targi).

Oferta firm targów LUMENexpo obejmować będzie głównie oświetlenie przemysłowe i uliczne oraz wszelkiego rodzaju lampy i związane z nimi akcesoria. Wystawcy zaprezentują również produkty z zakresu technologii LED oraz inne źródła światła. Wydarzenie skierowane będzie również do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zajmujących się eksploatacją urządzeń oświetlenia drogowego, a także iluminacją różnego rodzaju obiektów.

Podczas Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się prezentacja sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie. Uczestnikami salonu będą m.in firmy mające w ofercie sprzęt elektryczny, kable i przewody, systemy zasilające i sterujące, pomiary elektryczne, firmy zajmujące się instalacją przewodów elektrycznych oraz wiele innych.

Do odwiedzenia targów zostaną zaproszeni m.in.:

  • kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi,
  • służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych,
  • przedstawiciele władz samorządowych i zakładów energetycznych,
  • inżynierowie elektrycy, inżynierowie budownictwa,
  • inspektorzy nadzoru, instalatorzy, inwestorzy i architekci.

Targi promowane będą również wśród branży AUTOMOTIVE.

Zapraszamy do uczestnictwa w targach i prezentacji nowoczesnych technologii, nowości produktowych oraz rozwiązań technicznych. Targi LUMENexpo będą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Źródło: www.exposilesia.pl

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem