Od redakcji 6/2018

okladkaWedług statystyk Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, przypuszczalnymi przyczynami blisko 4000 pożarów (w tym 2700 w obiektach mieszkalnych) powstających każdego roku w obiektach budowlanych są wady instalacji elektrycznych i elektrycznych urządzeń grzejnych, nieprawidłowa ich eksploatacja oraz elektryczność statyczna.

Więcej…

LUXON stawia na intensywny rozwój

front z lewej wysoka trawaPolska firma Luxon LED rozpoczęła budowę fabryki. Powstanie w Krępicach – 17 km od centrum stolicy Dolnego Śląska. Jest to przełomowy moment dla wrocławskiej firmy prowadzonej przez trzech młodych przedsiębiorców.

Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie, średnio co 9 miesięcy powiększając swoje zaplecze biurowe i produkcyjne.

Budowa nowej siedziby o łącznej powierzchni 3436 m2 zapewni odpowiednią przestrzeń dla pracowników oraz pozwoli na wdrożenie wielu usprawnień na linii produkcyjnej. Obiekt będzie miał laboratorium oraz produkcję wykonaną w standardzie EPA (ang. Electrostatic Protected Area). Aby nadążyć z zamówieniami, spółka chce zakończyć przeprowadzkę do nowej siedziby jeszcze w tym roku.

Luxon LED to wrocławska firma produkująca oświetlenie LED dla przemysłu i oświetlenie uliczne. Firma została założona w 2008 r. przez trzech studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy do dzisiaj wspólnie ją rozwijają: Krzysztofa Ostrowskiego, Marka Ostrowskiego i Macieja Szotta. Celem LUXON jest wzrost przychodu z 22 mln zł w 2017 r. do ponad 90 mln zł w 2022 r.

Źródło: LUXON

Wyszukiwarka

like Newsletter!

like Nowości!

quote Na skróty

like Najczęściej czytane!

like Polecamy!

Znajdź nas na facebooku!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem